Shazza: Ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Ma

Ty nie wiesz tego co ja dawno wiem. I myślisz, że znów nabrać daję się. Mam przecież tylko Ciebie Ty o tym dobrze wiesz. Na ziemi i na niebie chcesz toczyć swoją gre. Co Ty powiesz mi, Ja nie uwierzę w nic. Mój mały, słodki Charlie. Tyle bajek znasz, Co Ty w sobie masz? Mój Charlie, mały Charlie. Jest w ustach Twoich ten niepewny ton. I kiepska mina, gdy chcesz ukryć coś. Czy nie stać Cię kochanie na kilka szczerych słów? Raz chociaż niech się stanie w tym domu jakiś cud. Co Ty powiesz mi, Ja nie uwierzę w nic. Mój mały, słodki Charlie. Tyle bajek znasz, Co Ty w sobie masz? Mój Charlie, mały Charlie. (x2) Co Ty powiesz mi, Ja nie uwierzę w nic. Mój mały, słodki Charlie. Tyle bajek znasz, Co Ty w sobie masz? Mój Charlie, mały Charlie. (x2) Mój Charlie, mały Charlie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Ma

Skomentuj tekst

Shazza: Ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • shazza mój mały słodki charlie
 • charlie mój mały charlie chwyty
 • m baja bongo tekst chwyty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ma - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ma - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.