Shazza: To nie moja wina

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: To nie moja wina

Co mamy do stracenia, Prócz siebie, prócz marzeniami I po co mam coś zmieniać, Ja lubię zawsze sobą być. I już nie mów, że to grzech, Że nie zawsze słodko jest. To nie moja wina, Że nie jestem inna, Że nie jestem inna, To nie moja wina, Już mnie nie zatrzymasz, Już mnie nie zatrzymasz. To działa jak narkotyk, Gdy tańczę z Tobą całą noc. I powiedz królu złoty, Czy jeszcze bawi Ciebie to. I już nie mów, że to grzech, Że nie zawsze słodko jest. To nie moja wina, Że nie jestem inna, Że nie jestem inna, To nie moja wina, Już mnie nie zatrzymasz, Już mnie nie zatrzymasz. (x2) To nie moja wina, Że nie jestem inna, Że nie jestem inna, To nie moja wina, Już mnie nie zatrzymasz, Już mnie nie zatrzymasz. (x2) To nie moja wina, Że nie jestem inna, Że nie jestem inna, To nie moja wina, Już mnie nie zatrzymasz, Już mnie nie zatrzymasz. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: To nie moja wina

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: To nie moja wina

Skomentuj tekst

Shazza: To nie moja wina

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to nie moja wina tekst
 • To nie moja wina
 • tekst piosenki to nie moja wina pl
 • Jeszcze raz wroce tam stara mape w sercu mam shazza
 • to nie moja wina tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To nie moja wina - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To nie moja wina - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.