Shazza: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Dzie

Dawno temu powstał świat, Rozwijał się miliony lat. By z różnych ludzi świata wir, A miłość zawsze była w nim. Lepsza czy gorsza pomyśl sam, Wciąż okrywała płaszczem z gwiazd, Chroniła nas jak dzieci swe, By krzywda nam nie stała się. Jeszcze raz, Zaśpiewaj słowa te, Miłość trwa, Bo miłość wieczna jest. Każdy z nas to światło w sobie ma, Daj mi je. Jeszcze raz, Zaśpiewaj słowa te, Miłość trwa, Bo miłość wieczna jest. Cały świat rozpala ogniem się, Rozpal je. Patrzysz w niebo pełne gwiazd, I myślisz, że nie jesteś sam, Gdzieś bratnia dusza czeka wciąż, Chce znaleźć ciepłych uczuć dom. I nie trać czasu to nie film, Nie marnuj szansy w życiu swym, Posłuchaj serca, które wie, Że właśnie zakochałeś się. Jeszcze raz, Zaśpiewaj słowa te, Miłość trwa, Bo miłość wieczna jest. Każdy z nas to światło w sobie ma, Daj mi je. Jeszcze raz, Zaśpiewaj słowa te, Miłość trwa, Bo miłość wieczna jest. Cały świat rozpala ogniem się, Rozpal je. Jeszcze raz, Zaśpiewaj słowa te, Miłość trwa, Bo miłość wieczna jest. Każdy z nas to światło w sobie ma, Daj mi je. Jeszcze raz, Zaśpiewaj słowa te, Miłość trwa, Bo miłość wieczna jest. Cały świat rozpala ogniem się, Rozpal je. (x2)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Dzie

Skomentuj tekst

Shazza: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jesteś jak ogień shazza
 • +w+nas+miłość+trwa+tekst+piosenki
 • milosc trwa jeszcze raz test
 • shazza teksty piosenek

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.