Shazza: Raczej nie

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Raczej nie

Samotni panowie są zawsze gotowi, Nie mogą spokojnie obok nas przejść. Namiętne spojrzenia, gorące marznia, To nie wystarczy, to tylko wstęp. I stało się, nareszcie jest. Kolacja przy świecach, Czar nocy ucieka. Zatrzymać chcesz. Już nie ma jej. Raczej nie, raczej nie. Nie dzwoń do mnie, nie pytaj o mnie, Bo czasu mi brak. Raczej nie, raczej nie. Nie myśl o mnie i śpij spokojnie, Bo nie masz szans. Żonaci panowie jak młodzi bogowie, Chcą czasem odmienić swój smutny los. W kawiarni i w sklepie lub też po bankiecie, Wracają nad ranem do swoich żon. Potulnie tak, zmęczeni wszak. Z krainy rozkoszy, W domowe bambosze. I chwila dwie. Już nie ma jej. Raczej nie, raczej nie. Nie dzwoń do mnie, nie pytaj o mnie, Bo czasu mi brak. Raczej nie, raczej nie. Nie myśl o mnie i śpij spokojnie, Bo nie masz szans. Raczej nie, raczej nie. Nie dzwoń do mnie, nie pytaj o mnie, Bo czasu mi brak. Raczej nie, raczej nie. Nie myśl o mnie i śpij spokojnie, Bo nie masz szans. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Raczej nie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Raczej nie

Skomentuj tekst

Shazza: Raczej nie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tak raczej tak nie raczej nie dzwoń do mnie
 • Shaza jest samotna

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Raczej nie - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Raczej nie - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.