Shazza: Tak nieprawdziwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Tak nieprawdziwa

Kiedy dzień pożegnał niebo, Zobaczyłam smutną twarz. Moje lustro nie kłamało, Tak to ja. Pomyślałam to nieprawda, Zamiast marzeń były łzy. Pomyślałam to nie byłeś chyba Ty. Mogło być dobrze, ale nie było. Mogło być dobrze ja wiem. Wszystkiemu winna jest Twoja miłość. Tak nieprawdziwa jak sen. Dziś już więcej nie mów do mnie, I nie tłumacz dłużej mi. Bardzo chciałam być prawdziwa, Ufać Ci. Twoja zmienność mnie zabija. Twoje słowa ranią mnie. Lepiej przyznaj się do błędu, Nie dręcz mnie. Mogło być dobrze, ale nie było. Mogło być dobrze ja wiem. Wszystkiemu winna jest Twoja miłość. Tak nieprawdziwa jak sen. Mogło być dobrze, ale nie było. Mogło być dobrze ja wiem. Wszystkiemu winna jest Twoja miłość. Tak nieprawdziwa jak sen. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Tak nieprawdziwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Tak nieprawdziwa

Skomentuj tekst

Shazza: Tak nieprawdziwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak nieprawdziwa - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak nieprawdziwa - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.