Shazza: Taki

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Taki

Pam pa ra ra ram. Ach powiedz mi, Ile masz lat? Czy znam Cię dobrze aż tak? Twój każdy gest, Szalony śmiech, Spojrzenie otula mnie. Jesteś dla mnie nocą, I porannym snem. Jesteś moim słońcem, W ten ponury dzień. Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Wiem, że dla mnie tylko jest. Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Przy nim znajdę życia treść. Ach powiedz mi, Nie pytaj już, Bo przecież czujesz jak ja. Tak silny ktoś, Chyba już wie? Że czekam, że bardzo chce. Jesteś moim panem, Księciem z marzeń snów. Co się z nami stanie, Gdy zamieszkasz tu? Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Wiem, że dla mnie tylko jest. Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Przy nim znajdę życia treść. Pam pa ra ra ram. Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Wiem, że dla mnie tylko jest. Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Przy nim znajdę życia treść. Jesteś moim panem, Księciem z marzeń snów. Co się z nami stanie, Gdy zamieszkasz tu? Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Wiem, że dla mnie tylko jest. Taki ładny chłopak, Taki ładny chłopak, Przy nim znajdę życia treść Taki ładny chłopak. (x2) Pam pa ra ra ram.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Taki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Taki

Skomentuj tekst

Shazza: Taki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiersz zoo zaczęło się od chomika
 • shazza pam pam
 • zaczęło się od chomika marek głogowski
 • pam pam shazza
 • piosenki ładny chłopak

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taki - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taki - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.