Shazza: Czego Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Czego Ty

Dziś zapomniałam, że to tylko gra, Że już nie pragniesz mnie. To tylko pusty sen. Coś co łączyło nas odeszło, I nie wróci nigdy nie. Zostanie szary dzień. Dzień, nie zabierze moich marzeń wiem. Nie ma Cię przy mnie. Noc pachnie grzechem kiedy pieścisz mnie. Wszystko jest inne. Czego Ty żądasz? Czego Ty pragniesz? Przecież widzisz, że ja nie chce z Tobą dłużej być. Po co tu jesteś? Czego tu szukasz? Lepiej odejdź teraz zanim zniszczysz życie mi. Gorące usta nie muskają moich ramoin, Chociaż wiem. To tylko pusty sen. A zapach seksu budzi zmysły, Moje całe ciało wie, Że coś wydarzy się. Dzień, nie zabierze moich marzeń wiem. Nie ma Cię przy mnie. Noc pachnie grzechem kiedy pieścisz mnie. Wszystko jest inne. Czego Ty żądasz? Czego Ty pragniesz? Przecież widzisz, że ja nie chce z Tobą dłużej być. Po co tu jesteś? Czego tu szukasz? Lepiej odejdź teraz zanim zniszczysz życie mi. Dzień, nie zabierze moich marzeń wiem. Nie ma Cię przy mnie. Noc pachnie grzechem kiedy pieścisz mnie. Wszystko jest inne. Czego Ty żądasz? Czego Ty pragniesz? Przecież widzisz, że ja nie chce z Tobą dłużej być. Po co tu jesteś? Czego tu szukasz? Lepiej odejdź teraz zanim zniszczysz życie mi. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Czego Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Czego Ty

Skomentuj tekst

Shazza: Czego Ty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka czego ty
 • za to czego ty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czego Ty - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czego Ty - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.