Sivencja: Wiesz co Ci powiem kocham Cie

Tekst piosenki

Brak wideo

Sivencja

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sivencja: Wiesz co Ci powiem kocham Cie

Wiesz co Ci powiem, kocham być przy tobie patrze w twoje oczy ,kiedy mówisz do mnie widzieć twoją twarz pogrążoną w uśmiechu będziemy z sobą razem na wieki wieków zawsze. Zgodnie z przeznaczeniem tak zarządał Ten z góry , nie chcę tego zmienić stwórca życia powiedział właśnie tak musi być wiem o tym ja popierasz mnie w tym. Mówię nadal do ciebie kochanie nada mi zmysłów aura magiczna , przypomnij sobie nasze nagłe spotkanie w ten sierpniowy wieczór zbawienny , jak modlitwa.
A po nim mnóstwo tajemnych przeczuć, że co najważniejsze dopiero się stanie, odrodziła się w kolebce tych uczuć jestem szczęśliwa tylko z tobą ADAMIE.
Wiesz co Ci powiem nikim jest ten człowiek co miłości nie zna w sercu głaz zamiast serca , ja w sercu duszy wiary bogate .
Dziś dojrzała kobieta nie bezmyślna małolata , oddałam Ci się bez pamięci , twój szept , twój krzyk bez przerwy mnie nęci .
W mym osobistym gronie nie jak wszyscy święci , gdy do głowy przychodzą lubieżne chęci, ale ććććc...
Bo to tylko między nami to ze sobą dzielimy się wszelkimi zwątpieniami , bolącymi ranami, palącymi problemami, czasami brak mi słów niestety , gdy jesteśmy sami , ale znasz mnie przecież i wiesz co Ci powiem z dnia na dzień doskonale się przy twej osobie.
Od zmierzchu do świtu tylko Ty w mojej głowie , teraz jest nas oboje nie myślę jedynie o sobie.
Nie raz powtórzę Ci co tu słyszałeś wiesz , złożę kolejną część z tobą chcę budzić się . Przy tobie ronić łzy, o tobie w nocy śnić i przysiądz mogę Ci nie zmieni tego nikt, lecz czasem słowa me tak bardzo ranią Cię . Więc proszę wybacz mi, pozbądz się wspomnień złych z nadzieją w przyszłość spójrz, bądz jak mój anioł stróż .
Wiesz co Ci powiem skarbie , powiem to co wiesz to co czego ja pragnę ty tego także chcesz .
W twych myślach odgadne , że w tłumie nie przepadne nie znajdę sięna dnie , jak ciało w brzeskim bagnie .
Tylko z tobą kochanie wdrapię się na szczyt wszystko złe poszło w niepamięć , jak nudne kazanie , zabił bólu krzyk pobrzmiała serca wena tyle powiedzenia tobie mam .
Przed nami całe życie już nigdy nie będziesz sam 2x
Wiesz o czym marze, by to co czas pokaże zgrało się z mym planem , z tobą być odłamem tworząc wspólnie kontrast, jak na czerni biel nie chować się po kątach wskazać wspólny wyższy cel. Własną ambicją dążyć do życiowych spraw .
W pełni wykorzystać szansę , bo życie to nie gra.
Sprawić by spokój zagościł w twoich snach, gdzie rozpłynie lokum do ostatniego dnia. Dane mi było spotkać mą drugą połowę w przyszłości przed Bogiem potwierdzę to słowem , by do grobowej deski oparcie mieć w tobie z naszej połączonej krwi kiedyś narodzi się człowiek. A gdy spoglądam z podużonych powiek , słysząc jednoznacznie twój przyspieszony oddech, ty rozpalasz we mnie ogień dażąc ciemnym ciepłem , jescze jedno Ci powiem O MNIE TROSZCZ SIĘ , jak unikalną roślinę , a przyrzekam Ci co jedyne . Ja jak czas nie przeminę , jak wiatr nie ustanę , bo żyję dla ciebie KOCHAM CIĘ KOCHANIE.
Nie raz powtórzę Ci co tu słyszałes wiesz złożę kolejną część z tobą chcę budzić się . Przy tobie ronić łzy , o tobie w nocy śnić i przysiądz mogę Ci nie zmieni tego nikt, lecz czasem słowa me tak bardzo ranią Cię.
Więc proszę wybacz mi pozbądz się wspomnień złych z nadzieją w przyszłość spójrz, bądz jak mój anioł stróz .
ANIOŁ STRÓŻ.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sivencja: Wiesz co Ci powiem kocham Cie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sivencja: Wiesz co Ci powiem kocham Cie

Skomentuj tekst

Sivencja: Wiesz co Ci powiem kocham Cie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiesz co ci powiem
 • sivencja wiesz co ci powiem
 • wiesz co ci powiem tekst
 • tekst piosenki wiesz co Ci powiem
 • sivencja wiesz co ci powiem kocham cie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiesz co Ci powiem kocham Cie - Sivencja, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiesz co Ci powiem kocham Cie - Sivencja. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sivencja.