Sława Przybylska: Na

Tekst piosenki

Brak wideo

Sława Przybylska

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Sława Przybylska: Na

Do domu czas na Święta, by zobaczyć wszystkich razem. Zwalniam na zakrętach, oh, jak ta droga ciągnie się. Zmieniam bieg i wiatr kolędy niesie, To z dawnych lat pamiętam jeszcze je, Wzywa mnie ten dźwięk, do domu czas na święta - godzina albo dwie i będę, wiem Facet w aucie obok też na twarzy uśmiech ma O Świętach pewnie marzy, oh, też do domu chce jak ja, W korku tłok i ścisk, suniemy wszyscy Tak trochę źli, a troche bliscy, Tak nas złączył los, każdy chce na Święta W domu czas na Święta Tyle wspomnień, ile nas I każdy obok już chce tam być, tak jak ja, tak jak ja Panna w aucie za mną sama do siebie śmieje się, Też jest z mego miasta, pewnie za kimś tęskni też W korku tłok i ścisk, suniemy wszyscy Tak trochę źli a troche bliscy, Tak nas złączył los, każdy chce na Święta W domu czas na Święta Tyle wspomnień, ile nas I każdy obok już chce tam być, tak jak ja, tak jak ja Do domu czas, do domu czas na Święta...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sława Przybylska: Na

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sława Przybylska: Na

Skomentuj tekst

Sława Przybylska: Na

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • panna w aucie za mna sama do siebie smieje sie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na - Sława Przybylska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na - Sława Przybylska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sława Przybylska.