Stok: Wieczne dzieciaki

Tekst piosenki

Brak wideo

Stok

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Stok: Wieczne dzieciaki

1. Wieczny jak dzieciak, z rozumem dzieciaka tylko bym sie ubakał na trzepaku stał chachał,nieznajome laski zatrzepiał krzyczał do nich, w dupe klepał,w głowie różne pomysły jakbym 10 lat miał, dwie dychy na karku rozum jakby ten sam,maniane odpier***** by nie nudzić sie cos zbroić, pare złotych podpier*****, z kolesiami napier***** to dzieciaki z tych okolic, jak masz chęć to ich policz wiesz chcesz? Ostra jazda wiesz to dzieciaki z dawien dawna.
Ref: Tam gdzie diabęł mowi"witaj" a kur** "Dobranoc" wieczne dizeciaki trawaja jak czas by miał stanąć, wiekszość z was bierze ten fakt za czysty paradoks,wczoraj byłem dzieciakiem jutro bede nim tak samo.
2x
2. Według mnie nie istnieje bardziej odpowiednia nazwa,przybieram postać nadwornego błazna zadziwiam? nie myśl że mowią o sobie super latywa,starzy krzyczą-zostaw teksty do lekcji się bierz! Lecz centrlanie mam gdzieś tego typu wersy wiesz, dreszczyk emocji - towarzysz codzienności. Zanurzam sie w głebi atramentowych ciemności. Te wszystkie dni czerpie radości z tych chwil. Rzucając sie w wir zabaw i uciech zycia, zostaje na tych falach tak jutro jak i dzisiaj. Zawsze moje losy nie potocża sie inaczej, choć nie jestem małolatem to chce być dzieicakiem.Dalej smole jak smog,dalej jestem Stok,wsiakam w mrok coraz bardziej, zapadam sie pod ziemie. Wnikliwymi ludźmi gardze bo prywatność cenie. Nie podosze na siłe prestiży w niczyich oczach, ale płuca pracują na najwyższych obrotach, jak jarać to na maxa wiem co to ostra jazda. Nie uważam sie za Masta inna mi przyświeca gwiazda puki co rym-bit to ratunkowa tratwa.
Ref: Tam gdzie diabęł mowi"witaj" a kur** "Dobranoc" wieczne dizeciaki trawaja jak czas by miał stanąć, wiekszość z was bierze ten fakt za czysty paradoks,wczoraj byłem dzieciakiem jutro bede nim tak samo.
2x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Stok: Wieczne dzieciaki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stok: Wieczne dzieciaki

Skomentuj tekst

Stok: Wieczne dzieciaki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wieczne dzieciaki - Stok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wieczne dzieciaki - Stok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stok.