Stok: Wyznanie

Tekst piosenki

Brak wideo

Stok

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Stok: Wyznanie

Moje wyznanie po raz drugi, tymrazem bardziej osobiste, bo w samym sercu i tylko o uczuciach.( tylko o miłości) Tego co czuję nie potrafię wytłumaczyć, tylko Ty, tyle dla mnie znaczysz. Tylko dla Ciebie dziś śpiewam te słowa.Tego co mam w sercu nigdy nie schowam. Dziś przed wszystkimi mogę opowiedzieć, że zawsze będę kochał tylko Ciebie i nigdy nie zapomnę, że byłas kiedyś ze mną i do końca będziesz moja królewną. Najchętniej ofiarowałbym Ci siebie, wszystko co robię jest ze względu na Ciebie. Gdy jesteś blisko to ja jestem w niebie, dla mnie zawsze będziesz numerem jeden. Numerem jeden zawsze będziesz dla mnie. Kocham Cię. Zrozum to, proszę. Dzięki Tobie nauczyłem się dużo miłości. Dziękuję Ci za to. Miłość cierpliwa, skłonna do poświęceć, dzięki niej mogę zrobić coraz więcej. Nie unoszę się gniewem, wszystkiemu wierzę, nie dbam o ego. Gdy się budzę mam Cię przed oczami. Myślę o Tobie dniami i nocami. Kiedy Cię spotykam, wtedy dziwnie się czuję i gdy Cię nie ma przez chwilę prawie wariuję. Ludzie się śmieją, wytykają palcami, nie rozumieją co jest między nami. Ja Cię nie obchodzę, nie patrzysz w moja stronę, gdy ja Cię widzę cały płonę. Tak bardzo chciałbym byś ze mną była, byś w równym tempie ze mną żyła, by słowo me trwało latami i wkońcu zniknęły bariery między nami. Bardzo chciałbym. Prosze Cię o to, pomóż mi w tym. Nie ważne co i z kim zrobię, ważne, że będę myślał o Tobie. Bo choć nie zawsze byłaś blisko, przy Tobie gasnie dookoła wszystko. Nie jesteś błędem- to wiem napewno. Pragnę byś zawsze była już ze mną. Bo żadna inna mnie nie obchodzi, tylko za Tobą chcę wzrokiem wodzić. Tylko na Ciebie mógłbym patrzeć jak na aktorów w wielkim teatrze. Ślepo za Tobą zmieniłem drogę, wpadłem w twe sidła, wyjsć z nich nie mogę. Serce moje jest w twym areszcie. Pozwól mu kochać, spójrz na mnie wreszcie! Bardzo Cię kocham, tak bardzo chciałbym być z Tobą. Spójrz na mnie, proszę Cię.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stok: Wyznanie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stok: Wyznanie

Skomentuj tekst

Stok: Wyznanie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • stok wyznanie tekst
 • tylko na ciebie mógłbym patrzeć jak na aktorów w wielkim teatrze
 • stok - wyznanie tekst piosenki
 • byłaś jesteś będziesz słowa sercu memu bliską piosenki
 • jak wyznać mu to co czuje tekstem piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wyznanie - Stok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wyznanie - Stok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stok.