Super Girl And Romantic Boys - Koma tekst piosenki - Teksciory.pl

Super Girl And Romantic Boys: Koma

Tekst piosenki

Brak wideo

Super Girl And Romantic Boys

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Super Girl And Romantic Boys: Koma

halo to ja, czy poznajesz mnie.ręce z kieszeni, nie opieraj się.mam ciężką torbę, jestem zmęczonawidzisz ustąp mi miejsce.zerwałam rozkład, nie znasz godzin dat.kaganiec załóż mi i w ścianę patrz.omiń mnie łukiem, przesiądź się dalejczujesz to ja tak śmierdzę.przytul mnie tu mówi komai zrozum że już mnie nie pokonaszchoćby tu spadł grad żelaznych bombobraź się, gniewaj się na mniemasz złoty tron w swoim małym bagniezamknął ktoś dzban pełny wściekłych osja siedzę tu a ty siedzisz tam.nikt się nie wyrwie ze swoich ram.spróbuj odezwać się,ja założyłam ci potrójną blokadę.nie mówię nic, ty nie mówisz nic.nie zrobię nic, ty nie zrobisz nic.i co się głupio gapisz,przecież zawsze tak będzie.i zawsze tak ma być.przytul mnie, tu mówi Koma...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Super Girl And Romantic Boys: Koma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Super Girl And Romantic Boys: Koma

 

Skomentuj tekst

Super Girl And Romantic Boys: Koma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kołysanka Kacper HTA
  „Po prostu śpij kochani Śpij kochanie Nocą oczy zmróź Jak mam żyć mój panie w kwarantannie? Nad ulica kurz Niech zmieni w krzyk wołanie milion ludzi W każdym mieście tu Daje wam tylko wiarę Par”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Koma - Super Girl And Romantic Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Koma - Super Girl And Romantic Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Super Girl And Romantic Boys.