Super Girl And Romantic Boys: Wz

Tekst piosenki

Brak wideo

Super Girl And Romantic Boys

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Super Girl And Romantic Boys: Wz

Wszystko na świecie powstało z tego wzoru na tapecie.Z rur dziwnej muzyki i muchy na suficie tańczącej.Teraz muzyka gra głośniej. Ty nie słyszysz nic.Halogeny zamiast gwiazd. Zamiast tlenu dym.Krzyczysz w uszy im. Do powiedzenia nie masz nic.Każdy z nich i tak jutro wkręci się w swój tryb.Nic już. Nic się nie zmieści.Nie ma już miejsca w pamięci.Rozmontowany na części.Milion piosenek. Podarte spodnie upaprane w piachu.To kocim wzrokiem do ciebie księżyc mrugał zza firanek.Kiedyś bardzo grzeczny i bardzo niegrzeczny.Teraz trochę bardziej lub mniej użyteczny.Musisz zająć pozycję. Włączyć się w bieg.Rozbierasz się do naga. Przedzierasz się przez śnieg.Pędzisz jak wariat. Sprytnie lawirujesz i wyprzedzasz.Po chwili jesteś następnym w rowie zardzewiałym wrakiem.I znowu widzisz nagle ten wzór na tapecie.Rury grają i tańczy mucha na ścianie.I z góry jakieś twarze tak dziwnie się patrzą.Ze łzami czy z politowaniem.Nic już. Nic się nie zmieści.Nie ma już miejsca w pamięci.Rozmontowany na części.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Super Girl And Romantic Boys: Wz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Super Girl And Romantic Boys: Wz

Skomentuj tekst

Super Girl And Romantic Boys: Wz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • Na CBR Verba
  „Z Tobą to mogę na koniec świata Plażą Sopot i nocą Manhattan niebo gwiazdy, półwysep Jukatan twa uroda gwiazdy przygasza dla nas wynajmę największa willę o zawsze chciałem mieć ciebie przy mnie”
 • Do Wesela Się Zagoi Gruby Mielzky
  „mówią bloki, że w końcu rany się zabliźnią po kimś a trochę już ich znam to mój Office tu wyniki wbijam sam tak jak jikić wiem kiedy trzeba lać, kiedy skropić bo jeszcze będzie czas mierzyć smok”
 • KRÓL BALU Kizo
  „Jebać korony! Korona na bransolecie Nowy dres, MTS z Rolexem w komplecie mam dużo gumeczek bo pliki są coraz więcej handel na ulicy, bez podatku, runo leśne prędzej się wyręczę , niż wezmę tę br”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wz - Super Girl And Romantic Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wz - Super Girl And Romantic Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Super Girl And Romantic Boys.