Sylwia Wisniewska: 12

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Wisniewska

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sylwia Wisniewska: 12

Ty i ja, mówiłeś mi, że zawsze będzie tak, dzisiaj czas zatrzymał w miejscu nasze serca dwa. Stało się, te słowa mi zburzyły cały świat. Twoja twarz - jest taka obca. Nagle nie ma Cie nie ma nas. A teraz juz dla Ciebie jest za późno o 12 łez, bo gdybyś nawet cofnął czas, 12 kropel dzieli nas. Tych kilka łez sprawiło, że na nowo odnalazłam się. Choć minął smutek straconych dni, nie zapomne Ci 12 moich łez. Gdybyś chciał, nie miałeś zdarzeń, nie wymażesz plam. Niechce już przekładać zycia - jedno tylko mam. Dosyć już, 12 łez i znow zaczynam być. Przyjdzie czas i moje serce zacznie znowu dla kogoś bić. A teraz juz dla Ciebie jest za późno o 12 łez, bo gdybyś nawet cofnął czas, 12 kropel dzieli nas. Tych kilka łez sprawiło, że na nowo odnalazłam się. Choć minął smutek straconych dni, nie zapomne Ci 12 moich łez. Dosyć już, 12 łez i znow zaczynam być. Przyjdzie czas i moje serce zacznie znowu dla kogoś bić. Tych kilka łez sprawiło, że na nowo odnalazłam się. Choć minął smutek straconych dni, nie zapomne Ci 12 moich łez.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Wisniewska: 12

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Wisniewska: 12

Skomentuj tekst

Sylwia Wisniewska: 12

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 12 łez sylwia wiśniewska tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 12 - Sylwia Wisniewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 12 - Sylwia Wisniewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Wisniewska.