Szymon Wydra: Jak ja jej to powiem

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Jak ja jej to powiem

Całe życie byłem sam I nie chcę żadnych zmian Wciąż się ich boję I już... Masa ludzi wokół mnie Dziwnie dziwi mi się Że przy swoim stoję Jak stróż... Całe życie byłem sam I nie chcę żadnych zmian Nie... Boże mój pozwól jej zrozumieć Że ja już dłużej tak nie umiem Chciałbym być wolny przede wszystkim Boże mój jak ja jej to powiem Że ja już dłużej tak nie mogę Muszę żyć życiem towarzyskim Wymarzyłem sobie świat Gdzie nie ma grubych krat Wszyscy są wolni Jak wiatr... Pokonałem schemat ten I żyję swoim snem Jestem spokojny O sen... Całe życie byłem sam I nie chcę żadnych zmian Nie... Boże mój pozwól jej zrozumieć Że ja już dłużej tak nie umiem Chciałbym być wolny przede wszystkim Boże mój jak ja jej to powiem Że ja już dłużej tak nie mogę Muszę żyć życiem towarzyskim
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Jak ja jej to powiem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Jak ja jej to powiem

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Jak ja jej to powiem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • boże mój jak ja jej to powiem
 • Szymon Wydra gdzie nie ma krat ludzie dziwują mi będziemy wolni
 • Szymon Wydra gdzie nie ma krat ludzie dziwują mi benidzieme wolni
 • całe życie byłem sam tekst
 • szymon wydra znow jestem sam

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak ja jej to powiem - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak ja jej to powiem - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.