Szymon Wydra: Pozna

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Pozna

Na szybach noc rozlała się Poznańską plamą pełną gwiazdPrzez okno patrzę w ciemny świat Ty gdzieś daleko znów Samotna tak Znowu tak Sama Milion świetlnych lat ode mnie Ręce spragnione Ciebie są Wyciągam je przez śliski mrok Chciałbym Cię wziąć w ramiona swe Ty gdzieś daleko znów Daleko tak Znowu tak Sama Milion świetlnych lat ode mnie Sama tak Dziś będę w Twoich snach Ref: Wszystko przestaje liczyć się Gdy obok Ciebie nie ma mnie Z myślami grzesznymi Życie uroki traci swe Tak zawsze jest Gdy obok Ciebie nie ma mnie Poznań jak świetlik cicho zgasł Dzwonię do Ciebie enty raz Niepokój serce moje drze Ty gdzieś daleko znów Daleko tak Znowu tak Sama Milion świetlnych lat ode mnie Spalam się na pył Ref: Wszystko przestaje liczyć się Gdy obok Ciebie nie ma mnie Z myślami grzesznymi Życie uroki traci swe Tak zawsze jest Gdy obok Ciebie nie ma mnie Wszystko przestaje liczyć się Gdy obok Ciebie nie ma mnie Z myślami grzesznymi Życie uroki traci swe Tak zawsze jest Gdy obok Ciebie nie ma mnie Gdy nie ma Ciebie obok mnie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Pozna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Pozna

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Pozna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a jeśli będzie gdzieś daleko ode mnie
 • szymon wydra poznański deszcz
 • ty gdzies daleko znow samotna tak
 • szymon nie ma ciebie
 • szymon wydra gdy nie ma cb

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pozna - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pozna - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.