Szymon Wydra: Pozw

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Pozw

Dziś już wiem To był mój błąd Chciałem wiele brać W zamian nic Jak lód i żar Jak żywioły dwa Wciąż ścierałem się Z nocą i dniem Dziś już wiem To był mój błąd Przez zamknięte drzwi Chciałem wejść Mój anioł stróż Nie obsadził mnie W żadnej z głównych ról W moim śnie Ref: Pozwól mi lepszym być Widzieć nas choćby przez łzy Nie będę się dłużej kryć Dosyć kłamstw, walki już dość Pozwól mi lepszym być Pomóż mi zrozumieć sny Chcę kochać jak nigdy nikt By całemu złu zrobić na złość Rozglądam dookoła się I krzyczę na cały głos Ref: Pozwól mi lepszym być Pozwól mi lepszym byćWidzieć nas choćby przez łzy Nie będę się dłużej kryć Nie będę się dłużej kryć Dosyć kłamstw, walki już dość Pozwól mi lepszym być Pozwól mi Pomóż mi zrozumieć sny Chcę kochać jak nigdy nikt Tak jak nikt By całemu złu zrobić na złość Pozwól mi...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Pozw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Pozw

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Pozw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pozw - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pozw - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.