Tear Garden: Valium

Tekst piosenki

Brak wideo

Tear Garden

Teksty: 41 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tear Garden: Valium

Sometimes he was playful and he'd roll a ball - she'd fetch it and she rolled. They'd ball. She'd grin, she'd bear it, closed her eyes and thought of processed peas, the price of cheese, the adverts on T.V. So he squeezed a little harder - 'til it hurt. And she thought of scars, she thought of burns; a bursting heart and burning hate. There's always hate. There's always pain. A creeping stain across the linen that she'd lie in. Night out, night in. Every night the same. They'd stay in - saying nothing. She thought of knives, of paraffine around his chair and a careless cigarette. Forget it! He said how she had to keep things clean...(lick the carpet, dust the dog) You have to keep things clean! (mow the windows, shine the socks) Oh you have to keep things
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Tear Garden: Valium

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tear Garden: Valium

Skomentuj tekst

Tear Garden: Valium

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Valium - Tear Garden, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Valium - Tear Garden. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tear Garden.