Thinkadelic: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Thinkadelic

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Thinkadelic: Wi

Ref.: TA prowadzi swoją grę i trwa Więcej nas - MC's dla tysięcy mas Ty chcesz przetestować mnie Ja przetestuję ciebie Trochę odwagi, zbliża się TA Nie każdy historię tą zna Ale nie szkodzi Nazywasz siebie MC, a nie wiesz o co chodzi O co chodzi? To taka moda, pozerzy wiedzą Najważniejsze jest to co koledzy ci powiedzą Na swoje uczucia załóż maskę gniewną W twojej głowie nie mózg ma być, ale drewno Takie wymogi są mody, która panuje Żyję, chociaż czasami się dziwnie czuję Kiedy na ulicy mój były przyjaciel mówi mi "Jesteś gwiazdą, sprzedałeś się", a co to znaczy? Czy to znaczy, że jałowe są moje rymy? Czy też może chcesz wiedzieć, że jesteś jedyny? Świat jest twój, ale mój jest też Odkąd urodziłem się wiem o tym i ty też o tym wiesz, że... (...) Oto nadchodzę, zbliżam się do sedna Mój pierwszy ruch, a sprawa jest jedna Wielu jest może takich jak ja Ale ja tu stoję, i zamiast ciebie ja Rozpoczęta droga, na niej słowa moje Słowa prosto w kraj A jeśli chcesz dołączyć, to graj Może znajdziesz swoje powołanie Rozwiniesz zdolności, znajdziesz możliwości Przybędziesz znikąd, zbliżysz się do półmetka Mimo, że takich jak ty może już być wtedy setka Co wtedy zrobisz? Sekund ci zabrakło, a ty sam tu stoisz Wokół jest pełno lewych MC Nic tego nie zmieni, chyba że zmienisz to ty
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Thinkadelic: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Thinkadelic: Wi

Skomentuj tekst

Thinkadelic: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Nie bój się (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje) Karolina Szczurowska
    „Znowu strach cię obudził znów to samo od lat Nad tobą niski sufit kłamie, że nie ma gwiazd Na niebie świeci pełnia jak zawsze kradnie sen Marzenie się nie spełnia i tak daleko brzeg Nie bój”
  • Cienie przeszłości (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje) Jeremi Sikorski
    „Pusty pokój pełen ciszy Zmęczona twarz w lustrzanym odbiciu Chwila pęka jak szkło na zimnym wietrze Złap mnie zanim spadnę, zanim zniknę Cienie przeszłości Tańczą wokół mnie i wołają, czy to je”
  • MILCZ Hela
    „Palę czarne świece, żeby zdjąć twój urok Piszę na nich wiersze, piszę na nich bzdury Tak niewiele zostało po płomiennej miłości Tylko spalona skóra i połamane kości Myśli rwą się do ciebie jak k”
  • GÓRALSKI WEEKEND - feat. Kordian, Dance 2 Disco WonerS
    „Hej gorące góraleczki, łapcie za dzwoneczki! Hej! Raz, dwa, trzy, start! Weekend w końcu mamy, syćkich pozdrawiamy Dzisiaj szalejemy, drinki pijemy Weekend w końcu mamy, syćkich pozdrawiamy W p”
  • Aperture Harry Styles
    „Take no prisoners for me I'm told you're elevating Drinks go straight to my knees I'm sold, I'm going on clean I'm going on clean I've no more tricks up my sleeve Game called review the player”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - Thinkadelic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Thinkadelic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Thinkadelic.