Thinkadelic: Wy

Tekst piosenki

Brak wideo

Thinkadelic

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Thinkadelic: Wy

Ref. To jest to miejsce i czas Podnieście ręce na raz To jest to miejsce gdzie mogę zacząć bawić się Podnieście ręce w górę Daj mi chwilę bym mógł się bawić mile Ile potrzebujesz by podnieść ręce w górę My mamy tego wiele, muzyka, która wibruje w ciele Stój, kto idzie?! A, to przyjaciele Dobra, ręce w górze, teraz gramy To wam damy, na wszystkich poczekamy Jeden raz na twój umysł, na ciało drugi raz Czy wiesz jaki czas, jaki czas, jaki czas To czas najwyższy już Nasz wehikuł jest tuż tuż Jak w zdobyczy, tu każdy się liczy Tu każdy podchodzi i ze mną się wita A o to skąd pochodzę nikt mnie nie pyta Technika moja to dobre słowo tak Niech się każdy przekona Spójrz i zobacz nasz znak Cały świat będzie się bawić z nami dwoma Jeśli możecie, to klaszczcie rękoma (...) Daj mi chwilę, bym mógł się bawić mile Jesteś tutaj aby bawić się Ja zabawiam ciebie, ludzi moich i twoich I nic na przeszkodzie mi nie stoi Tak, tak, to mi się podoba Ludzie się bawią i płyną słowa Dobre brzmienie to tylko połowa Niech się na żadnej twarzy uśmiech nie chowa Całość jest gotowa, gotowa Tu Thinkadelic, podnieście ręce do góry Wyżej i wyżej, prosto w chmury Możesz wdychać nas jak świeży tlen To właśnie to miejsce jest i ten dzień Tak, to jest ten czas Podnieście ręce na raz, raz O, widzę was Niech się każdy przekona Czuć rytm i się bawić, każdy to ma Yo, czy wiesz co z rękoma (...) Teraz widzę, że masz mnie pod lupą Ja razem z moją grupą Twój świeży oddech podjeżdża Zeszłoroczną zupą Przejrzyj się w lustrze i umyj w końcu zęby Pytasz którędy? Na pewno nie tędy Bo ja wyżej i wyżej Ciągle wyżej i wyżej
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Thinkadelic: Wy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Thinkadelic: Wy

Skomentuj tekst

Thinkadelic: Wy

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 4 marca 2021, 12:59)
Re: Thinkadelic - Wy
Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Powrót Króla (prod. ADZ) Filipek
  „Nowe ruchy stary plan Na tych łapkach stoją sztywno Jak pod Buckingham Znudził mnie już polski rap Przynajmniej ten, jaki znam To nie moja działka mordo Choć dealer taki sam Kiedyś mój ziomal”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wy - Thinkadelic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wy - Thinkadelic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Thinkadelic.