Thinkadelic: Wy

Tekst piosenki

Brak wideo

Thinkadelic

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Thinkadelic: Wy

Ref. To jest to miejsce i czas Podnieście ręce na raz To jest to miejsce gdzie mogę zacząć bawić się Podnieście ręce w górę Daj mi chwilę bym mógł się bawić mile Ile potrzebujesz by podnieść ręce w górę My mamy tego wiele, muzyka, która wibruje w ciele Stój, kto idzie?! A, to przyjaciele Dobra, ręce w górze, teraz gramy To wam damy, na wszystkich poczekamy Jeden raz na twój umysł, na ciało drugi raz Czy wiesz jaki czas, jaki czas, jaki czas To czas najwyższy już Nasz wehikuł jest tuż tuż Jak w zdobyczy, tu każdy się liczy Tu każdy podchodzi i ze mną się wita A o to skąd pochodzę nikt mnie nie pyta Technika moja to dobre słowo tak Niech się każdy przekona Spójrz i zobacz nasz znak Cały świat będzie się bawić z nami dwoma Jeśli możecie, to klaszczcie rękoma (...) Daj mi chwilę, bym mógł się bawić mile Jesteś tutaj aby bawić się Ja zabawiam ciebie, ludzi moich i twoich I nic na przeszkodzie mi nie stoi Tak, tak, to mi się podoba Ludzie się bawią i płyną słowa Dobre brzmienie to tylko połowa Niech się na żadnej twarzy uśmiech nie chowa Całość jest gotowa, gotowa Tu Thinkadelic, podnieście ręce do góry Wyżej i wyżej, prosto w chmury Możesz wdychać nas jak świeży tlen To właśnie to miejsce jest i ten dzień Tak, to jest ten czas Podnieście ręce na raz, raz O, widzę was Niech się każdy przekona Czuć rytm i się bawić, każdy to ma Yo, czy wiesz co z rękoma (...) Teraz widzę, że masz mnie pod lupą Ja razem z moją grupą Twój świeży oddech podjeżdża Zeszłoroczną zupą Przejrzyj się w lustrze i umyj w końcu zęby Pytasz którędy? Na pewno nie tędy Bo ja wyżej i wyżej Ciągle wyżej i wyżej
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Thinkadelic: Wy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Thinkadelic: Wy

Skomentuj tekst

Thinkadelic: Wy

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 4 marca 2021, 12:59)
Re: Thinkadelic - Wy
Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wy - Thinkadelic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wy - Thinkadelic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Thinkadelic.