Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Tomasz Żółtko

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj

Dawnych mistyków ludzkiej duszy pieśńKsiężyca ciemna stronaSłońce zabija na raty nas w nadfiolecie.Schodami do nieba zacząłem się piąćTam nie ma autostradyMyślę o tobie, a ptakiem jest myśl zbytek słów.Me światy są obce bez nocy i dniaTam wiersze z obłędu powstająLecz póki tu jestem, proszęKochaj mnie, dotykaj mnie.Dotykaj delikatnie, bezszelestnie ciepłem palcówDotykaj aksamitnie, rzęs pokłonem, nie przestawajDotykaj całowaniem i oddechem tak, jak lubiszDotykaj smugą włosów niby muślin bólowi zadaj ból.Kochaniem, samotność można wypić do dna choć to trudne.Miłość prawdziwą daje tylko Bóg i zrozumienie.Wszędzie Go szukam, dla Niego chcę żyćWbrew potępieniom.Tęsknię za ciszą bezludnych wysp dzikich plaż.Me światy są obce bez nocy i dniaTam wiersze z obłędu powstająLecz póki tu jestem, proszęKochaj mnie, dotykaj mnie.Wiem, że chcesz wspólnych snów dam Ci je.Nie bój się, nie bój się.Dziwne jest piękne wciąż twierdzę tak gorsząc dewotów.Na urodziny sam sobie dziś dam znak pokoju.Kochanie, samotność mnożna wypić do dna choć to trudne.Więcej nic nie mów, tylko przytul się dotykaj mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj

Skomentuj tekst

Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tomasz zoltko kochaj mnie dotykaj tekst
 • tomasz żółtko kochaj mnie i dotykaj
 • kochaj i dotykaj tekst
 • tomasz żółtko kochaj mnie i dotykaj tłumaczenie na niemiecki
 • tomasz zoltko ko kochaj mnie i dotykaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj mnie i dotykaj - Tomasz Żółtko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj mnie i dotykaj - Tomasz Żółtko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tomasz Żółtko.