Trzeci Wymiar - Cztery pory rapu tekst piosenki - Teksciory.pl

Trzeci Wymiar: Cztery pory rapu

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Cztery pory rapu

Szad: Cztery pory roku snuję plany - po kryjomu! Cztery pory roku obserwuje zmiany. Spoglądam na te cztery ściany - mego domu! Przez cztery pory roku mój rap jest we mnie schowany. Wymalowany przez naturę tak jak szyby, na które patrzę tego wieczoru, pełne wzorów - to listopad! Za oknem biały opad rozsypany i błyszczący tak jak brokat. Jak adwokat Szad skupiony na drobiazgach miasta, które tonie w zaspach. "królowa śniegu" - paraliżująca ruch miejskiego krwioobiegu! W tobie to kobieto topię smutek jak w wodzie Wenecja, Doba po dobie robię w tobie - podoba ma się perfekcja! Szadego przekaz jak nieraz kasa w Las Vegas właśnie teraz krąży w miastach. Rapu aromat unoszony jak owad tuż ponad ośnieżony asfalt. Null: Cztery pory roku a tu! Cztery pary oczu widzą cztery pory rapu, przecięci na pół, między nami stół i różnica tematu! Cztery tysiące nowych ofert, demo - kopert, sterty płyt, hip hop chłopie na topie bo to po to właśnie wiosenny świt. Cztery miesiące każdy czekał na koncert jak na premie, Premiera w plenerze - nowe pomysły zabłysły jak flesze na Wembley! Do potęgi entej i więcej ludzi na chodnikach, życie rozkwita jak pierwszy pierwiosnek. Witam wiosnę! Wiosna to postęp dla ambitnych, wiosna dobra na bit i rym przy spotkaniach, wiosna oddana w ręce hip hopu, a to tylko jedna pora roku. Pork: ...budzą się detektory ruchu w mieście, budzi się Pork, "budzę się nareszcie!" po mimo ruchów jak Kasparov padłem ofiarą gigant kaca jak Kilimangharo! Samotny jak faraon wśród piramid, dalikatnie jak aksamit poruszam ustami, strzelając cyframi nad utopionymi procentami. Białka jak czerwona oberżyna - ranek - imprezy finał, dwa pasy ja trasę naginam, a na zewnątrz parna sauna! Wokół tłok jak Chinatown, niejedna panna, szał ciał na słoneczny kompres. Po promenadzie niejedna Lochnes i jej wyeksponowany kompleks w okres widoków topless. W te krótkie noce kreowany rap pijany, zatapiany podeszwami w parujący asfalt, niesiony echem ponad ulicami miasta! Cztery pory rapu w cztery świata strony, w cztery pory roku projekt skończony. Largo: ...cztery roku pory, cztery rapu kolory! Teraz jesieni walory ten bogaty koloryt, kiedy myśli tak płyną jak deszcz rynną - to pozory tylko, że pusto i zimno jest, bo w głowie rodzi się tekst, bo w tobie budzi się quest prowokowany przez deszcz, powodowany jest, wiesz, przez kres wolnych chwil, słodkich chwil, które płynęły latem, teraz dzięki nim tu temat za tematem. Idę, patrzę na ten złoto - szaro - dziwnie mokry świat. Tu zaznacze, że jesienny wiatr dla mnie jak brat. W niebo patrzę, a rymy w głowie płyną jak ptak - od tak. Łażę, płaczę, piszę, a wokół świat pogrąża się we wczesną ciszę...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Cztery pory rapu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
75 %
25 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Cztery pory rapu

 

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Cztery pory rapu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • slowa cztery pory roku
 • no to słowa. piosenki rap
 • cztery pory roku trzeci wymiar tekst
 • krótki rap o wiosnie
 • rap piosenki wiosenne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cztery pory rapu - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cztery pory rapu - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.