Trzeci Wymiar: Pono

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Pono

Ponoć, to co się tli ma płonąć, ponoć to, co nie pływa, musi utonąć, (ponoć) ponoć, musisz na dno zatonąć, aby narodzić się na nowo, ponoć, czasem wystarczy jedno słowo. x2 Ponoć, podobno to synonim do ponoć, Ponoć nie każdy to potrafi tu pojąć, Rzekomo, ten kto pyta ten nie błądzi, Mawiają: każdy według siebie sądzi. Ponoć nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, Każde niepowodzenie zabiera nam wiarę na lepszą przyszłość, Ponoć: nie wszystko można kupić, lubić, mówić, Ponoć ci, co do ludzi szacunku nie znają - przegrają, Ponoć, to mędrcy słuchają, głupcy nawijają, Ponoć, ci co naciągają, no prawdę mają, A ci co łgają się rozpoznają I niczym pająk sieci intrygi tkają. Ponoć kłamcy jak łżą w oczy nie patrzą, Brat wszą, patrzysz jak drżą, jego spocone dłonie, Blady jak szron, cedzi Tobie, słowo po słowie (yyy), Ponoć wina zawsze jest po obu stronach: Raz, że on zawinił, dwa, że zawiniła ona. Ponoć, wtedy gdy wejdziesz między milion wron, staniesz się jak klon. I ponoć nie ma drugiego takiego miejsca jak rodzinny dom. Ponoć, to co się tli ma płonąć, ponoć to co nie pływa musi utonąć, (ponoć) ponoć, musisz na dno zatonąć, aby narodzić się na nowo, ponoć, czasem wystarczy jedno słowo. x2 Ponoć, świat jest teatrem, kruchym jak lodu tafle, Życie: kameralnym spektaklem, miłość jak hochsztapler. Młodość, ponoć zaledwie aktem, gdzie wyrabiasz charakter, Jeszcze ponoć faktem, że za zakrętem zakręt. Aż wreszcie człowiek to makler, Bo ponoć, też chce mieć cel, by łączyć z gestem Ponoć życie to krwawy western, gdzie wstęp po 20. No bo niby każdy dzień jest testem. Ponoć, wraca się tylko po zemstę. Ponoć, chwyta się brzytwy tonąc, I ponoć, zdrajcy budzą się co noc. Ponoć zakazany owoc kusi najbardziej, Ponoć, za szczęściem goniąc, nie zawsze się je znajdzie. Ponoć, to pewne, jak to, że matką głupich nadzieja. Ponoć, złodziej nie okradnie złodzieja, Mimo, że nie jadł i chociaż wie jak. Ponoć, zrobili to w willi, popili, Byli nie mili, pobili go, Po chwili zwątpili, Bo chyba zabili, Zwłoki ukryli, czyli utopili I ponoć jak żyli tak żyją, Po to by kłamać. Ponoć prawo jest, by je łamać. Ponoć, to co się tli ma płonąć, ponoć to co nie pływa musi utonąć, (ponoć) ponoć, musisz na dno zatonąć, aby narodzić się na nowo, ponoć, czasem wystarczy jedno słowo. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Pono

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Pono

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Pono

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "Ponoć, świat jest teatrem, kruchym jak lodu tafle, Życie: kameralnym spektaklem, miłość jak hochsztapler Młodość, ponoć

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pono - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pono - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.