Trzeci Wymiar: Pono

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Pono

Ponoć, to co się tli ma płonąć, ponoć to, co nie pływa, musi utonąć, (ponoć) ponoć, musisz na dno zatonąć, aby narodzić się na nowo, ponoć, czasem wystarczy jedno słowo. x2 Ponoć, podobno to synonim do ponoć, Ponoć nie każdy to potrafi tu pojąć, Rzekomo, ten kto pyta ten nie błądzi, Mawiają: każdy według siebie sądzi. Ponoć nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, Każde niepowodzenie zabiera nam wiarę na lepszą przyszłość, Ponoć: nie wszystko można kupić, lubić, mówić, Ponoć ci, co do ludzi szacunku nie znają - przegrają, Ponoć, to mędrcy słuchają, głupcy nawijają, Ponoć, ci co naciągają, no prawdę mają, A ci co łgają się rozpoznają I niczym pająk sieci intrygi tkają. Ponoć kłamcy jak łżą w oczy nie patrzą, Brat wszą, patrzysz jak drżą, jego spocone dłonie, Blady jak szron, cedzi Tobie, słowo po słowie (yyy), Ponoć wina zawsze jest po obu stronach: Raz, że on zawinił, dwa, że zawiniła ona. Ponoć, wtedy gdy wejdziesz między milion wron, staniesz się jak klon. I ponoć nie ma drugiego takiego miejsca jak rodzinny dom. Ponoć, to co się tli ma płonąć, ponoć to co nie pływa musi utonąć, (ponoć) ponoć, musisz na dno zatonąć, aby narodzić się na nowo, ponoć, czasem wystarczy jedno słowo. x2 Ponoć, świat jest teatrem, kruchym jak lodu tafle, Życie: kameralnym spektaklem, miłość jak hochsztapler. Młodość, ponoć zaledwie aktem, gdzie wyrabiasz charakter, Jeszcze ponoć faktem, że za zakrętem zakręt. Aż wreszcie człowiek to makler, Bo ponoć, też chce mieć cel, by łączyć z gestem Ponoć życie to krwawy western, gdzie wstęp po 20. No bo niby każdy dzień jest testem. Ponoć, wraca się tylko po zemstę. Ponoć, chwyta się brzytwy tonąc, I ponoć, zdrajcy budzą się co noc. Ponoć zakazany owoc kusi najbardziej, Ponoć, za szczęściem goniąc, nie zawsze się je znajdzie. Ponoć, to pewne, jak to, że matką głupich nadzieja. Ponoć, złodziej nie okradnie złodzieja, Mimo, że nie jadł i chociaż wie jak. Ponoć, zrobili to w willi, popili, Byli nie mili, pobili go, Po chwili zwątpili, Bo chyba zabili, Zwłoki ukryli, czyli utopili I ponoć jak żyli tak żyją, Po to by kłamać. Ponoć prawo jest, by je łamać. Ponoć, to co się tli ma płonąć, ponoć to co nie pływa musi utonąć, (ponoć) ponoć, musisz na dno zatonąć, aby narodzić się na nowo, ponoć, czasem wystarczy jedno słowo. x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Pono

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Pono

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Pono

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "Ponoć, świat jest teatrem, kruchym jak lodu tafle, Życie: kameralnym spektaklem, miłość jak hochsztapler Młodość, ponoć

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pono - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pono - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.