Trzeci Wymiar: To co

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: To co

Refren:Pytasz co łączy nas trzech?Jeden śpiew, jeden śmiech, jeden fart i jeden pech,jeden gniew, jeden grzech, kilka cech.Eh!Niech to się nie kończy!Wierzymy, że nie wykończy jutro nas, to co dziś nas łączy!Null:Zakodowany mam w pamięci ten festiwal, smak piwa,zdecydowanie była to fest biba!Wiesz tam przybite pierwsze z Porkiem piątki,prawdopodobnie były to początki.Trzy jednostki chcą stworzyć styl dolnośląski - wiesz -jeden utwór na próbę, rozkminy były dugie, prezentowanie jeden drugiemu tego co umie.Nasz cel to w sumie - pracować tak długo nad stylem, by wyróżniać się w tłumie.Dziś to co łączy nas trzech to miliony wad no i zalet,mamy na regale małe nielegale, ale stale podnosimy skale,bo dbamy dalej o detale, dalej szlifujemy okazale talent,by stale były rozpalane należycie całe ludzi sale, ale także mini-lokale,fakt, że czasem łączą nas żale, czasem trudno się odnaleść,ale to co robimy, chcemy robić doskonale.Pork:Pytasz co nas łączy? Połączeni krwią, czy może to pasja hulany,desanty na spontany. Może to, że gdy pozamiatani ruszamy w tany wyeliminowane nasze plany, może to opary gany....bit, melodia, po chwili kwadrofonia, objaw to harmonia, chilout, melancholia - to wciąga jak trylogia,to kolor ma jak mognolia, płomień ognia zwielokrotnia odjazd co dnia!Refren:Pytasz co łączy nas trzech?Jeden śpiew, jeden śmiech, jeden fart i jeden pech,jeden gniew, jeden grzech, kilka cech.Eh!Niech to się nie kończy!Wierzymy, że nie wykończy jutro nas, to co dziś nas łączy!Null:Kiedy mamy full contact widać kontrast - każdy różny z nas w zachowaniu i poglądach,osądach, stąd tak argumentów szybkie kontry,wypowiadane, żeby pokazać swoje horyzonty i to nas łączy!Szad:To kilometry przeliczane na tysiące,szalone początki trasy i zamulające końce,gorące miesiące, niejeden koncert.To przegadane noce, znaczące, że na sto procent nam razem po drodze.Sądze, że ta poezja jest jak jazz jak rejs po wersach,wiesz, każdy kęs ma sens i ten smak,a ta profesja jest jak gęsta miejska jezdnia,dla nas rym jest jak obsesja - kwestia bez zmian.To presja miejsca, gdzie smak szczęścia przestał istnieć dawno,a sukces jak bagno, wkrótce wciąga na dno.Byleby dalej od betonowego boiska tak podpowiada rozsądek,jesteśmy świadomi tego kolego, że to dopiero początek,a ta muzyka to nie jeden jedyny wątek.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: To co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: To co

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: To co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jeden drugiemu piosenka
 • szlifujemy okazale talent trzeci eymiar

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To co - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To co - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.