Trzeci Wymiar: To co

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: To co

Refren:Pytasz co łączy nas trzech?Jeden śpiew, jeden śmiech, jeden fart i jeden pech,jeden gniew, jeden grzech, kilka cech.Eh!Niech to się nie kończy!Wierzymy, że nie wykończy jutro nas, to co dziś nas łączy!Null:Zakodowany mam w pamięci ten festiwal, smak piwa,zdecydowanie była to fest biba!Wiesz tam przybite pierwsze z Porkiem piątki,prawdopodobnie były to początki.Trzy jednostki chcą stworzyć styl dolnośląski - wiesz -jeden utwór na próbę, rozkminy były dugie, prezentowanie jeden drugiemu tego co umie.Nasz cel to w sumie - pracować tak długo nad stylem, by wyróżniać się w tłumie.Dziś to co łączy nas trzech to miliony wad no i zalet,mamy na regale małe nielegale, ale stale podnosimy skale,bo dbamy dalej o detale, dalej szlifujemy okazale talent,by stale były rozpalane należycie całe ludzi sale, ale także mini-lokale,fakt, że czasem łączą nas żale, czasem trudno się odnaleść,ale to co robimy, chcemy robić doskonale.Pork:Pytasz co nas łączy? Połączeni krwią, czy może to pasja hulany,desanty na spontany. Może to, że gdy pozamiatani ruszamy w tany wyeliminowane nasze plany, może to opary gany....bit, melodia, po chwili kwadrofonia, objaw to harmonia, chilout, melancholia - to wciąga jak trylogia,to kolor ma jak mognolia, płomień ognia zwielokrotnia odjazd co dnia!Refren:Pytasz co łączy nas trzech?Jeden śpiew, jeden śmiech, jeden fart i jeden pech,jeden gniew, jeden grzech, kilka cech.Eh!Niech to się nie kończy!Wierzymy, że nie wykończy jutro nas, to co dziś nas łączy!Null:Kiedy mamy full contact widać kontrast - każdy różny z nas w zachowaniu i poglądach,osądach, stąd tak argumentów szybkie kontry,wypowiadane, żeby pokazać swoje horyzonty i to nas łączy!Szad:To kilometry przeliczane na tysiące,szalone początki trasy i zamulające końce,gorące miesiące, niejeden koncert.To przegadane noce, znaczące, że na sto procent nam razem po drodze.Sądze, że ta poezja jest jak jazz jak rejs po wersach,wiesz, każdy kęs ma sens i ten smak,a ta profesja jest jak gęsta miejska jezdnia,dla nas rym jest jak obsesja - kwestia bez zmian.To presja miejsca, gdzie smak szczęścia przestał istnieć dawno,a sukces jak bagno, wkrótce wciąga na dno.Byleby dalej od betonowego boiska tak podpowiada rozsądek,jesteśmy świadomi tego kolego, że to dopiero początek,a ta muzyka to nie jeden jedyny wątek.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: To co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: To co

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: To co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jeden drugiemu piosenka
 • szlifujemy okazale talent trzeci eymiar

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To co - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To co - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.