Trzeci Wymiar: Wiecie kto jest najszybszy w mie

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Wiecie kto jest najszybszy w mie

(bla bla bla) Ej cisza! A wiecie kto jest najszybszy w mieście? W miasto poszła nowa plota tota to błota ona to twoja robota, bo to na to tal metoda złota do tego do tego dodam że tota plus tota, plus total plus total ej tytam witam, pytam co tam nowego na betonie, który ucieka ci spod stóp, kiedy ja rzucam potok słów na odsłuch. Ty siedzisz i bredzisz, ze mną w huja lecisz, to pasmo bredni, bo w nas to tętni to miasto bredni, a z nastoletnich szczeniaków jedni dojżeli jak ja, inni jak ty aktywnie przekręcają fakty akty reaktywowane kompakty wrzucam do CD. Staje sie jasne ty w huja lecisz a ja mam alibi. chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana, prze, kłam kłam kłamana i wam wam podana chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana prze, kła kłam kłamana i wam wam podana chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana prze, kła kłam kłamana i wam wam podana chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana prze, kła kłam kłamana i wam wam podana spójrz to jak syczy (?) spóść ją ze smyczy, póść ją bez goryczy, plotka na to liczy. Ci których zaliczysz chcielby dogonić ją choć raz, ale chyba nie mieli by szans wcale raczej dalej plotki przekazywane każde zdanie, spreparowane i podadawane dalej potoby dalej z pasją puszczać ją w miasto chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana, wciąż powielana, powala na kolana katowana jak, parada nadawana na miejskich falach gładko sunie po salach, bo w sumie porusza się płynnie w tłumie. A prawdy u niej ani grama, plotka słodka i tania, ale sobie nie wytłumacze co w tym widzi facet. Faktem jest że, traktujesz je jako część twej gadki częstej. Ej koleś wiesz chyba pomyliłeś płeć, ty mów co chcesz i wiedz że ja mam to gdzieś chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana, prze, kłam kłam kłamana i wam wam podana chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana prze, kła kłam kłamana i wam wam podana chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana prze, kła kłam kłamana i wam wam podana chłam, chłamtem to fama, swą kwamstwem związana prze, kła kłam kłamana i wam wam podana Kolejna fama i zainteresowanie rośnie, noście plotki , niech w mieście robi sie coraz głośniej, Niech każdy coś wie, niech każdy coś doda. Wejdź z tą esensją na miasto zapodaj. Wygadywane głupoty które prawdy w sobie nie mają, a wydobywane na zawołanie, które nas dotykają. Myślisz że doprowadzają nas do złości, myślisz źle nie mam żadnych wątpliwości. Z tego powodu nie cierpie na bezsenności, mimo że podawane do wiadomości stają gdzieś w podświadomości. ejj Teraz mówie to dowszystkich gości. Miejcie w sobie odrobine godności Yo wiecie co jest najszybsze w mieście- plotki, wielkie pozdro dla wszystkich plotkatrzy
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Wiecie kto jest najszybszy w mie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Wiecie kto jest najszybszy w mie

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Wiecie kto jest najszybszy w mie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiecie kto jest najszybszy w mie - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiecie kto jest najszybszy w mie - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.