Trzeci Wymiar: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Wi

SZAD W imię ojca i rapu spowiedź syna nie pamiętam, ale chyba tak to się tak zaczyna. Ojcze ja Szad, zawsze trzymałem się zasad własnych, cel mam jasny. Nie być jak insekty w mieście umarłej nadziei. Szukać perspektyw, rapowe projekty, wprowadzać korekty i czekać na efekty, a za plecami szepty, wyszczerzone kły kundli. Moim grzechem to, że nie okradam kumpli, ojcze moich ludzi, którzy przy mnie mimo że żaden z nich nie musi diabeł kusił, ale nas nie skusił. Moim grzechem, że rapowa stopa dla mnie cenniejsza niż ropa, że 24 godziny ma moja doba. To choroba, że rozdwoić się nie umiem i że nie rozumiem ludzi bez ambicji. Błędne oczy zakłamanych niewolników fikcji. Jestem winny ojcze, bo buduje zamiast burzyć w imię hip hopowej róży, żaden ze mnie murzyn. Przeciw mnie, bo ta intryga, bo Szad to nie nyga dla mnie to nie California, New York czy New Yersey. Robię rap'a w takiej wersji, mer ci, moim grzechem, że nie wchodzę w dupę innym. Widzisz sam ojcze, że jestem winnym. ref. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję, jeśli w twoich oczach to grzech odpokutuje. Jestem tu ja, moi ludzie i mój rap tu jest. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję. NULLO Znam pare grzechów żyją w człowieku Ojcze wysłuchaj bo mam pare tu jestem pyszny bo bywa że pycha wypycha mój mózg kiedy słysze tomy rymy z ust. A to atut-nulizmatyka , słuchaj grzesznika-chciwego męczenika.Tną to do notatnika ,wtyka rymownika.Pragne więcej dokładnie więcej,pragne Ojcze skarz mnie bo wyraźnie na tej taśmie zakaziłem w całym paśmnie bity bródem.Moja nie czystość cudem robie to z wielkim trudem mówisz że jestem czubem. Mój cel to zabić nudę. Nie kończe bo podaję się próbie , tu gdzie ludzie mają języki długie.Ojcze mój gniew to dla ludzi grzech,gdy robie muzę to o spokuj walcze jak lew.Ej wy sąsiedzi przestancie mi tu bredzić że za dużo decybeli na waszych głowach siedzi , nie musicie mnie juz śledzić jak banda ludożerców bo ja mam to w sercu.Ojcze powiedz co byś zrobił na moim miejscu , na moim miejscu!!! ref. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję, jeśli w twoich oczach to grzech odpokutuje. Jestem tu ja, moi ludzie i mój rap tu jest. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję. jeśli w twoich oczach to grzech odpokutuje. Jestem tu ja, moi ludzie i mój rap tu jest.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Wi

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • trzeci wymiar więcej grzechów nie pamiętam teksciory

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.