Trzeci Wymiar - Wi tekst piosenki - Teksciory.pl

Trzeci Wymiar: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Wi

SZAD W imię ojca i rapu spowiedź syna nie pamiętam, ale chyba tak to się tak zaczyna. Ojcze ja Szad, zawsze trzymałem się zasad własnych, cel mam jasny. Nie być jak insekty w mieście umarłej nadziei. Szukać perspektyw, rapowe projekty, wprowadzać korekty i czekać na efekty, a za plecami szepty, wyszczerzone kły kundli. Moim grzechem to, że nie okradam kumpli, ojcze moich ludzi, którzy przy mnie mimo że żaden z nich nie musi diabeł kusił, ale nas nie skusił. Moim grzechem, że rapowa stopa dla mnie cenniejsza niż ropa, że 24 godziny ma moja doba. To choroba, że rozdwoić się nie umiem i że nie rozumiem ludzi bez ambicji. Błędne oczy zakłamanych niewolników fikcji. Jestem winny ojcze, bo buduje zamiast burzyć w imię hip hopowej róży, żaden ze mnie murzyn. Przeciw mnie, bo ta intryga, bo Szad to nie nyga dla mnie to nie California, New York czy New Yersey. Robię rap'a w takiej wersji, mer ci, moim grzechem, że nie wchodzę w dupę innym. Widzisz sam ojcze, że jestem winnym. ref. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję, jeśli w twoich oczach to grzech odpokutuje. Jestem tu ja, moi ludzie i mój rap tu jest. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję. NULLO Znam pare grzechów żyją w człowieku Ojcze wysłuchaj bo mam pare tu jestem pyszny bo bywa że pycha wypycha mój mózg kiedy słysze tomy rymy z ust. A to atut-nulizmatyka , słuchaj grzesznika-chciwego męczenika.Tną to do notatnika ,wtyka rymownika.Pragne więcej dokładnie więcej,pragne Ojcze skarz mnie bo wyraźnie na tej taśmie zakaziłem w całym paśmnie bity bródem.Moja nie czystość cudem robie to z wielkim trudem mówisz że jestem czubem. Mój cel to zabić nudę. Nie kończe bo podaję się próbie , tu gdzie ludzie mają języki długie.Ojcze mój gniew to dla ludzi grzech,gdy robie muzę to o spokuj walcze jak lew.Ej wy sąsiedzi przestancie mi tu bredzić że za dużo decybeli na waszych głowach siedzi , nie musicie mnie juz śledzić jak banda ludożerców bo ja mam to w sercu.Ojcze powiedz co byś zrobił na moim miejscu , na moim miejscu!!! ref. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję, jeśli w twoich oczach to grzech odpokutuje. Jestem tu ja, moi ludzie i mój rap tu jest. Więcej grzechów nie pamiętam, za żaden nie żałuję. jeśli w twoich oczach to grzech odpokutuje. Jestem tu ja, moi ludzie i mój rap tu jest.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Wi

 

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • trzeci wymiar więcej grzechów nie pamiętam teksciory

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.