Trzeci Wymiar: Wiem,

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Wiem,

[Nullo] Wiem, że każdy dzień w obcym mieście to nie to samo serce mówi spiesz się tam gdzie Twoje El-Dorado, niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont bo tak naprawdę iść dokądkolwiek to iść donikąd. [2x] [Szad] Te wszystkie plany tu, czas spędzany tu, dzień po dniu wychowany tu, miejski ocean tyle ławic pogrzebał. Myślę, że za nic się nie da, nie ma nic w sobie czyli nic nie zawiera, pusty futerał i choć odchodzę stąd nieraz, zawsze tu wracam jak bumerang połazić o tunelach, myśląc o kumplach i kumpelach, wspólnych numerach, wiem, że przezyłem tu kupę lat. Budynki. Kiedy tak idę czuję chłód i wśród nich słyszę śmiechy kumpli. Ej chłopaki co by było gdyby tak to był Brooklyn ? Pamiętam szczeniacką miłość a właściwie to dziś smieszy mnie ich ilość. Chwilo przynoś te wspomnienia bo nigdy dość wspomnień, nie zapomnę o nich, one na pewno nie zapomną o mnie. [Nullo] Wiem, że każdy dzień w obcym mieście to nie to samo serce mówi spiesz się tam gdzie Twoje El-Dorado, niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont bo tak naprawdę iść dokądkolwiek to iść donikąd. [2x] [Pork] Ile naprawdę razy wpatrzony w krajobrazy mijałem drogowskazy bo nie mogłem zakumać bazy, nie mogę zliczyć ile to razy mając za nic zakazy wybierałem nowe oazy walcząc o azyl. Ile naprawdę razy wracałem, zawsze wracam do domu, czasem wracam niczym sługa, czasem niczym król aby przyjąć klęskę lub świętować triumf bo dla mnie każde tego miejsca wspomnienie to skarb. Pamiętam czar tymi nocami park, jak z kumplami lawirując między ławkami zataczamy się od śmiechu. Pamiętam wszystko człowieku, od połamanych decków po pierwsze rozkminy, pierwsze skatowane poręcze i smak adrenaliny, jeszcze o wiele więcej i za to ręczę. To moje miejsce, tu pogrzebałem swoje tajemnice, tu wieje wiatr, który dyktuje mi cel, moje ulice, tu gdzie ludzie, na których zawsze liczę. Zawsze wracam do domu. [Nullo] Wiem, że każdy dzień w obcym mieście to nie to samo serce mówi spiesz się tam gdzie Twoje El-Dorado, niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont bo tak naprawdę iść dokądkolwiek to iść donikąd. [2x] [Nullo] Te wszystkie plany tu, czas spędzany tu, dzień po dniu wychowany tu. Zawsze mogę wszystko rzucić i tu powrócić żeby zasypiać i się budzić wśród moich ludzi. Zawsze wracam do domu, czasem wracam niczym sługa, czasem niczym król.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Wiem,

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Wiem,

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Wiem,

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • te skatowane porecze i smak adrenaliny
 • Trzeci wymiar wychowaniu tu

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiem, - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiem, - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.