Trzecia Godzina Dnia: Alleluja

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzecia Godzina Dnia

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Trzecia Godzina Dnia: Alleluja

Alleluja, Alleluja... Chrystus zmartwychwstan jest, Nam na przykład dan jest Iż mamy z martwych powstać z Panem Bogiem królować, Alleluja x2 O dniu radosny, pełen chwał Dziś Jezus Chrystus z grobu wstał Nam zmartwychwstania przykład dał Cieszmy się wierni, tak chce Pan Za winy nasze okup dan Skończył się już niewoli stan Alleluja, Alleluja... Chrystus zmartwychwstan jest, Nam na przykład dan jest Iż mamy z martwych powstać z Panem Bogiem królować, Alleluja Pan rządzi światem teraz i wiecznie I teraz i wiecznie, Alleluja, Alleluja x2 O dniu radosny, pełen chwał Dziś Jezus Chrystus z grobu wstał Nam zmartwychwstania przykład dał Cieszmy się wierni, tak chce Pan Za winy nasze okup dan Skończył się już niewoli stan Alleluja, Alleluja... Pan rządzi światem teraz i wiecznie I teraz i wiecznie, Alleluja, Alleluja x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzecia Godzina Dnia: Alleluja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzecia Godzina Dnia: Alleluja

Skomentuj tekst

Trzecia Godzina Dnia: Alleluja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tgd alleluja tekst
 • tgd alleluja
 • skonczyl sie juz niewoli stan alleluja
 • skonczyl sie juz niewoli stan
 • On rządzi światem i teraz i wiecznie tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja - Trzecia Godzina Dnia, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja - Trzecia Godzina Dnia. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzecia Godzina Dnia.