Tymek / C0PIK: Poza kontrolą

Tekst piosenki

Tymek / C0PIK

Teksty: 2 Tłumaczenia: 1 Wideo: 2
Profil artysty

Tekst piosenki

Tymek / C0PIK: Poza kontrolą

Wiesz, w życiu tak bywa, że wszystko się zmienia i bywa przewrotnie Zmieniają się ludzie i dupy, a hajs pociąga za sznurki obojętnie Przechodzę se obok i będę tak chodził, aż wszystko osiągnę Ja nie jestem małym chłopcem, żyłem marzeniami, które zobaczyłem na filmach, kiedy byłem mały Nie wiedziałem co to jest sos, co to być na fali Skreślali moje plany, to teraz chuj z Wami Kupuję jej pierścień na palec, wiozę drogimi autami, ona opierdala lagę, nie wolno gadać z naćpanym Jestem poza kontrolą, zabrać nic już mi nie mogą Bo nic nie mam, moje logo, mówie Ci, że jestem sobą Jestem poza kontrolą, chciałem więcej, mam polot Wchodzę w klub, robimy pogo, pogo. (Woah, ey) Jestem poza kontrolą, zabrać nic już mi nie mogą Bo nic nie mam, moje logo, mówie Ci, że jestem sobą Jestem poza kontrolą, chciałem więcej, mam polot Dupsko boli moim wrogom, boli, bo już tak nie mogą. (Ło, o) Nie mogą. (Ej, ej) Nie mogą. (Ło, oł) Nie mogą. (Je, e, ej) Minęła kolejna godzina (Ey) choć dzisiaj już czasu nie trzymam. (Ey) Mama jest dumna, jak widać. (Ey) Mama jest dumna nad wyraz. (Ey) Pamiętam czasy, kiedy nie było nic Goniłem ten szmal, spłacałem ten syf, latałem jak nikt, od nocy po świt i lece do dziś, lece do dziś Kto był ze mną ten wie, ile mam wartości grze Wciąż zabijałem ten tlen, dzisiaj traktuje jak lek Se policzyłem do pięciu minut, jak Johny Deep Zdobywałem cel, sobie żyje jak chcę Piję szampana nad morzem, ona się kocha w kolorze oczu błękitnych, jak niebo Jutro na scenie rozpierdol Jestem poza kontrolą, zabrać już nic nie mogą. Bo nic nie mam, moje logo, mówie Ci, że jestem sobą Jestem poza kontrolą, chciałem więcej, mam polot Wchodzę w klub, robimy pogo, pogo. (Woah, ey) Jestem poza kontrolą, zabrać już nic nie mogą. Bo nic nie mam, moje logo, mówie Ci, że jestem sobą Jestem poza kontrolą, chciałem więcej, mam polot Wchodzę w klub, robimy pogo, pogo. (Woah, ey)


Autor tekstu: Tymek
Tekst dodał: Olamina

Tłumaczenie piosenki

Tymek / C0PIK: Poza kontrolą

You know, it happens in life that everything changes and it happens perversely. People and asses change, and the cash pulls the strings indifferently. when I was little I did not know what sauce is, what it is to be on the wave They scrapped my plans, now shit with you. They can't do me anymore Because I have nothing, my logo, I tell you that I am myself I am out of control, I wanted more, I have panache. I go into the club, we do pogo, pogo. (Woah, ey) I'm out of control, they can't take anything from me anymore Because I don't have anything, my logo, I'm telling you that I'm myself I'm out of control, I wanted more, I have panache My enemies hurt, it hurts because they can't do that anymore . (Whoa, oh) They can't. (Hey, hey) They can't. (Whoa, oh) They can't. (Je, e, ej) Another hour has passed (Ey) but I don't have time today. (Ey) Mom is proud as you can see. (Ey) Mom is extremely proud. (Ey) I remember the times when there was nothing I was chasing this money, I paid off this shit, I flew like no one, from night to dawn and I fly to this day, I fly to this day Who was with me knows how much worth the game I still killed this oxygen, today treats like a drug Se counted to five minutes like Johny Deep I got my goal, I live as I want I drink champagne by the sea, she loves blue eyes, like the sky Tomorrow, fuck on the stage I'm out of control, they can't take anything else. Because I have nothing, my logo tells you that I am myself I am out of control, I wanted more, I have panache. I go into the club, we do pogo, pogo. (Woah, ey) I'm out of control, they can't take anything else. Because I have nothing, my logo tells you that I am myself I am out of control, I wanted more, I have panache. I go into the club, we do pogo, pogo. (Woah, ey)
Autor opracowania: Krzychu
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tymek / C0PIK: Poza kontrolą

Skomentuj tekst

Tymek / C0PIK: Poza kontrolą

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Poza kontrolą - Tymek / C0PIK, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Poza kontrolą - Tymek / C0PIK. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tymek / C0PIK.