Unwritten Law: Angel (Slick Shoes cover)

Tekst piosenki

Brak wideo

Unwritten Law

Teksty: 87 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Unwritten Law: Angel (Slick Shoes cover)

Looking into your eyes i see all i want to be i don't want it to end if i could only put to words the way i see you i only know i have an angel with me now and when i fall asleep you're all that i see you're in my thoughts and all of my prayers i wish i could be all that you mean to me my angel without wings my angel i wish you could see all that you mean me but i can never find the words to tell you and when i fall asleep you're all that i see you're in my thoughts and all of my prayers i wish i could be all that you mean to me and when i fall asleep you're all that i see you're in my thoughts and all of my prayers i wish i could be all that you mean to me my angel without wings
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Unwritten Law: Angel (Slick Shoes cover)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Unwritten Law: Angel (Slick Shoes cover)

Skomentuj tekst

Unwritten Law: Angel (Slick Shoes cover)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Angel (Slick Shoes cover) - Unwritten Law, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Angel (Slick Shoes cover) - Unwritten Law. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Unwritten Law.