Verba: Na falochronie

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 295 Tłumaczenia: 6 Wideo: 199

Tekst piosenki

Verba: Na falochronie

Jak na falochronie sklejeni za dłonie, ta refleksja przychodzi... - byliśmy za młodzi Czy będziemy jak fale? Czy będziemy gdzieś dalej? Czy ten falochron pozwoli nam brzegu dotknąć? Tylko z Tobą chcę przejść przez życie, zatrzymać się, Tylko z Tobą chcę szukać miejsca i budować fundamenty szczęścia Będziemy mieć tam wielki dom, wielki ogród, taras zachodzących słońc... Na przyszłość imiona wybierane tak piękne i niespotykane. Każdej nocy w moich snach, mały kościół, dwoje tak, chłodny nasz deszczowy październik i nie opuszcze Cię aż do śmierci. Mieliśmy w sobie tyle siły i nadziei, przecież nic nas już nie rozdzieli. Wiara w szczęście wiara w miłość, proszę Boga, żeby to się nie skończyło... Ref. Jak na falochronie... Tego dnia było zimno jak nigdy, naprzeciw siebie w parku staliśmy, patrząc w oczy próbując coś tłumaczyć ,,Trudno zbudować, tak łatwo można staracić" Robiłem krok, ale odsuwałaś się, prosze nie rób tak, wiesz jak to rani mnie... Taka zmiana o 180 stopni, nie poznaje Ciebie klękam jak w samotni. Głupie szkło szukam proszków przeciw śmierci, widzę nas i deszczowy październik na falochronie trzymając za dłonie jak titanic, co i tak zatonie. Żegnaliśmy się nie wierząc, że to koniec. Każde z nas poszło w swoją strone. Choć poskładane jak jakieś orygami, jednak bez siebie nie będziemy tacy sami... Ref. Jak na falochronie 2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Na falochronie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Na falochronie

Skomentuj tekst

Verba: Na falochronie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba na falochronie
 • na falochronie tekst
 • na falochronie
 • taras zachodzących słońc
 • werba jak na parochronie jak tytanik zatonie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na falochronie - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na falochronie - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.