Verba - Na falochronie tekst piosenki - Teksciory.pl

Verba: Na falochronie

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 221 Tłumaczenia: 2 Wideo: 125

Tekst piosenki

Verba: Na falochronie

Jak na falochronie sklejeni za dłonie, ta refleksja przychodzi... - byliśmy za młodzi Czy będziemy jak fale? Czy będziemy gdzieś dalej? Czy ten falochron pozwoli nam brzegu dotknąć? Tylko z Tobą chcę przejść przez życie, zatrzymać się, Tylko z Tobą chcę szukać miejsca i budować fundamenty szczęścia Będziemy mieć tam wielki dom, wielki ogród, taras zachodzących słońc... Na przyszłość imiona wybierane tak piękne i niespotykane. Każdej nocy w moich snach, mały kościół, dwoje tak, chłodny nasz deszczowy październik i nie opuszcze Cię aż do śmierci. Mieliśmy w sobie tyle siły i nadziei, przecież nic nas już nie rozdzieli. Wiara w szczęście wiara w miłość, proszę Boga, żeby to się nie skończyło... Ref. Jak na falochronie... Tego dnia było zimno jak nigdy, naprzeciw siebie w parku staliśmy, patrząc w oczy próbując coś tłumaczyć ,,Trudno zbudować, tak łatwo można staracić" Robiłem krok, ale odsuwałaś się, prosze nie rób tak, wiesz jak to rani mnie... Taka zmiana o 180 stopni, nie poznaje Ciebie klękam jak w samotni. Głupie szkło szukam proszków przeciw śmierci, widzę nas i deszczowy październik na falochronie trzymając za dłonie jak titanic, co i tak zatonie. Żegnaliśmy się nie wierząc, że to koniec. Każde z nas poszło w swoją strone. Choć poskładane jak jakieś orygami, jednak bez siebie nie będziemy tacy sami... Ref. Jak na falochronie 2x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Na falochronie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Na falochronie

 

Skomentuj tekst

Verba: Na falochronie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba na falochronie
 • na falochronie tekst
 • na falochronie
 • taras zachodzących słońc
 • werba jak na parochronie jak tytanik zatonie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na falochronie - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na falochronie - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.