Verba: Na falochronie
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Verba: Na falochronie
Jak na falochronie sklejeni za dłonie, ta refleksja przychodzi... - byliśmy za młodzi Czy będziemy jak fale? Czy będziemy gdzieś dalej? Czy ten falochron pozwoli nam brzegu dotknąć? Tylko z Tobą chcę przejść przez życie, zatrzymać się, Tylko z Tobą chcę szukać miejsca i budować fundamenty szczęścia Będziemy mieć tam wielki dom, wielki ogród, taras zachodzących słońc... Na przyszłość imiona wybierane tak piękne i niespotykane. Każdej nocy w moich snach, mały kościół, dwoje tak, chłodny nasz deszczowy październik i nie opuszcze Cię aż do śmierci. Mieliśmy w sobie tyle siły i nadziei, przecież nic nas już nie rozdzieli. Wiara w szczęście wiara w miłość, proszę Boga, żeby to się nie skończyło... Ref. Jak na falochronie... Tego dnia było zimno jak nigdy, naprzeciw siebie w parku staliśmy, patrząc w oczy próbując coś tłumaczyć ,,Trudno zbudować, tak łatwo można staracić" Robiłem krok, ale odsuwałaś się, prosze nie rób tak, wiesz jak to rani mnie... Taka zmiana o 180 stopni, nie poznaje Ciebie klękam jak w samotni. Głupie szkło szukam proszków przeciw śmierci, widzę nas i deszczowy październik na falochronie trzymając za dłonie jak titanic, co i tak zatonie. Żegnaliśmy się nie wierząc, że to koniec. Każde z nas poszło w swoją strone. Choć poskładane jak jakieś orygami, jednak bez siebie nie będziemy tacy sami... Ref. Jak na falochronie 2x
Tłumaczenie piosenki
Verba: Na falochronie
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Verba: Na falochronie
-
Na zawsze w moim sercu tylko ty, kochanie
- Verba
-
Tancerka
- Verba
-
Nasze polskie gwiazdy
- Verba
-
Te chwile
- Verba
-
Ten czas
- Verba
Skomentuj tekst
Verba: Na falochronie
Pisz jako
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- verba na falochronie●
- na falochronie tekst●
- na falochronie●
- taras zachodzących słońc●
- werba jak na parochronie jak tytanik zatonie ●
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Tekst piosenki Na falochronie - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na falochronie - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.
Komentarze: 0