Verba: Te chwile

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 327 Tłumaczenia: 7 Wideo: 231

Tekst piosenki

Verba: Te chwile

Te chwilJesteś dla mnie, jesteś dla mnie czystym pragnieniem (ooo,ooo), Jesteś jak szczęście, tak często (tak często) wołam Ciebie, Jesteś jak melodia, którą chce nucić,nucić codziennie, Nie wypuszcze Ciebie z ramion (nie nie nie, nie wypuszcze), Jak długo żyć będę. Jestem gotów oddać wszystko aby blisko Ciebie być (blisko Ciebie być) Z Tobą czekać na tą jedną najpiekniejszą z wszystkich chwil. Ref: Więc daj mi jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz - tę co kocham najbardziej Więc daj mi (daj mi, daj mi,daj mi) jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz - tę co kocham najbardziej Jesteś muzą, wiesz o tym. Jesteś moim natchnieniem (moim, moim,moim,moim). Jesteś jak powietrze - potrzebuję Ciebie (Ciebie) Moje ciało woła Twoje imię (twoje imię). Wiesz co robić, usta mogą milczeć, Jeden gest - daj mi tą jedną chwilę (ooo). Jestem gotów oddać wszystko aby blisko Ciebie być (blisko Ciebie być). Z Tobą czekać na tą jedną najpiękniejszą z wszystkich chwil. Ref: Więc daj mi jedną z chwil (jedną z chwil) i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych (jedną z tych), przecież wiesz - tę co kocham najbardziej. Więc daj mi (daj mi, daj mi,daj mi) jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz - tę co kocham najbardziej. Daj mi jedną z chwil (jedną z chwil - daj mi, daj mi, daj mi) Ref:Więc daj mi jedną z chwil (jedną z chwil) i nie pytaj więcej (mnie nie pytaj) ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz (uuu) - tę co kocham najbardziej. Więc daj mi (daj mi, daj mi,daj mi, tą co kocham najbardziej) mi jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych (jedną,jedną,jedną,jedną), przecież wiesz - tę co kocham najbardziej. Hahaha hahaha wiesz, tę co kocham najbardziej (hmm), tę co kocham najbardziej. Tę co kocham najbardziej, tę co kocham najbardziej.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Te chwile

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Te chwile

Skomentuj tekst

Verba: Te chwile

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba te chwile tekst
 • "verba-ona wolała ją sprzedawać"
 • kto śpiewa daj mi tę chwilę
 • Ile znaczysz dla mnie piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Te chwile - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Te chwile - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.