Verba - Te chwile tekst piosenki - Teksciory.pl

Verba: Te chwile

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 222 Tłumaczenia: 2 Wideo: 126

Tekst piosenki

Verba: Te chwile

Te chwilJesteś dla mnie, jesteś dla mnie czystym pragnieniem (ooo,ooo), Jesteś jak szczęście, tak często (tak często) wołam Ciebie, Jesteś jak melodia, którą chce nucić,nucić codziennie, Nie wypuszcze Ciebie z ramion (nie nie nie, nie wypuszcze), Jak długo żyć będę. Jestem gotów oddać wszystko aby blisko Ciebie być (blisko Ciebie być) Z Tobą czekać na tą jedną najpiekniejszą z wszystkich chwil. Ref: Więc daj mi jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz - tę co kocham najbardziej Więc daj mi (daj mi, daj mi,daj mi) jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz - tę co kocham najbardziej Jesteś muzą, wiesz o tym. Jesteś moim natchnieniem (moim, moim,moim,moim). Jesteś jak powietrze - potrzebuję Ciebie (Ciebie) Moje ciało woła Twoje imię (twoje imię). Wiesz co robić, usta mogą milczeć, Jeden gest - daj mi tą jedną chwilę (ooo). Jestem gotów oddać wszystko aby blisko Ciebie być (blisko Ciebie być). Z Tobą czekać na tą jedną najpiękniejszą z wszystkich chwil. Ref: Więc daj mi jedną z chwil (jedną z chwil) i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych (jedną z tych), przecież wiesz - tę co kocham najbardziej. Więc daj mi (daj mi, daj mi,daj mi) jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz - tę co kocham najbardziej. Daj mi jedną z chwil (jedną z chwil - daj mi, daj mi, daj mi) Ref:Więc daj mi jedną z chwil (jedną z chwil) i nie pytaj więcej (mnie nie pytaj) ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych, przecież wiesz (uuu) - tę co kocham najbardziej. Więc daj mi (daj mi, daj mi,daj mi, tą co kocham najbardziej) mi jedną z chwil i nie pytaj więcej ile znaczysz dla mnie. Daj mi jedną z tych (jedną,jedną,jedną,jedną), przecież wiesz - tę co kocham najbardziej. Hahaha hahaha wiesz, tę co kocham najbardziej (hmm), tę co kocham najbardziej. Tę co kocham najbardziej, tę co kocham najbardziej.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Te chwile

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Te chwile

 

Skomentuj tekst

Verba: Te chwile

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Puca (ft. Paluch, Young Igi, Koldi) Chris Carson x DJ Soina
  „Bez pucki do lamusów Na gierki już za stary Z tych wysuszonych fusów Nie zrobisz dobrej kawy Mówi król P do usług Zadanie weszło w nawyk Przy mnie grono szajbusów Nachosy i kalmary Je, je, je ”
 • Sabotage Bebe Rexha
  „Why do i soabotage everything i love? It’s always beautiful until i fuck i up Tell myself i am safe and lonely With nobody else to break my heart Even though i know you’d never I am my own wors”
 • Wanted Enter
  „kiedyś tu każdy pluł mi pod nogi rzucały kłody mi całe bloki dzisiaj im robię nuty pod nogi nuty po której pękają podłogi a tym samym pękają dupy bo Enter podpala chałupy i czasem zrobię nutę do”
 • Przyjaciółka Anika Dąbrowska
  „długo czekałam na twój znak czy zadzwoni ten telefon chociaz raz długo dusiłam w sobie zal skoro ciebie nie ma sama pójdę w tan pamiętam tamtą noc gdy znikąd przyszła moc uliczny deszcz rozma”
 • Jak przestać kochać Jorrgus
  „kochanie czy pamietasz jak pierwszy raz spotkaliśmy sie właśnie w tym miejscu miałaś n sobie tę piękną chabrową sukienkę pamietasz? obiecaliśmy sobie wtedy ze nieważne co by się działo choćby kt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba te chwile tekst
 • "verba-ona wolała ją sprzedawać"
 • kto śpiewa daj mi tę chwilę
 • Ile znaczysz dla mnie piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Te chwile - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Te chwile - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.