Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Tekst piosenki

Verba

Teksty: 252 Tłumaczenia: 4 Wideo: 156
Profil artysty

Tekst piosenki

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

REF.: Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie Wypełniają mój cały świat. Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie, Jakby nagle miał się skończyć nasz świat. Kolejny wiersz, który znów pisze o Tobie, Mój rachunek sumienia, by móc zasnąć spokojnie, Zrobię wszystko, byś nie czuła się samotnie. Kolejny sen, w którym znów śnię o Tobie, Zaczarowany raj po zamknięciu powiek, Nie szukam odpowiedzi skoro jest ona w nas. Nie chcę iść dalej sam, Więc chodźmy gdzieś. Dzisiaj Bóg dał nam kolejny dzień, Nie ważne gdzie, Chodźmy tam, chodźmy tam, Chcę poczuć marzeń lepszy smak, Zanim znów, zanim znów, Będę sam... REF.: Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie Wypełniają mój cały świat. Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie, Jakby nagle miał się skończyć nasz świat. Mijam kogoś ze spuszczoną głową, Złamanym sercem i duszą zagubioną. W dłoni trzyma kwiaty połamane, A godzinę temu tak się śpieszył na spotkanie. To była miłość, trwała dwa lata, Tak silna by nie widzieć po za sobą świata. Dzisiaj powie, że miłość jest zatruta, A wczoraj pisał w SMS-sie, że tylko miłości ufa. Co można zrobić no powiedz mi? Czy wina tylko w nas samych tkwi? Czy jest coś co pomaga? Dwóch lat nie da się tak łatwo wymazać. Każdy chciałby wiedzieć, że będzie dobrze, Wyprzedzić czas, z góry na to spojrzeć. Dzisiaj myśli mam różne, Ale nie wiem, Naprawdę nie wiem, co będzie później. REF.: Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie Wypełniają mój cały świat. Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie, Jakby nagle miał się skończyć nasz świat.
Autor tekstu: Verba
Ostatnia edycja: Zołzusia

Tłumaczenie piosenki

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Skomentuj tekst

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba tyle wspomnien o tobie
 • dzien wspomnietekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle wspomnień o Tobie - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle wspomnień o Tobie - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.