Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Tekst piosenki

Verba

Teksty: 294 Tłumaczenia: 6 Wideo: 198
Profil artysty

Tekst piosenki

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

REF.: Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie Wypełniają mój cały świat. Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie, Jakby nagle miał się skończyć nasz świat. Kolejny wiersz, który znów pisze o Tobie, Mój rachunek sumienia, by móc zasnąć spokojnie, Zrobię wszystko, byś nie czuła się samotnie. Kolejny sen, w którym znów śnię o Tobie, Zaczarowany raj po zamknięciu powiek, Nie szukam odpowiedzi skoro jest ona w nas. Nie chcę iść dalej sam, Więc chodźmy gdzieś. Dzisiaj Bóg dał nam kolejny dzień, Nie ważne gdzie, Chodźmy tam, chodźmy tam, Chcę poczuć marzeń lepszy smak, Zanim znów, zanim znów, Będę sam... REF.: Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie Wypełniają mój cały świat. Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie, Jakby nagle miał się skończyć nasz świat. Mijam kogoś ze spuszczoną głową, Złamanym sercem i duszą zagubioną. W dłoni trzyma kwiaty połamane, A godzinę temu tak się śpieszył na spotkanie. To była miłość, trwała dwa lata, Tak silna by nie widzieć po za sobą świata. Dzisiaj powie, że miłość jest zatruta, A wczoraj pisał w SMS-sie, że tylko miłości ufa. Co można zrobić no powiedz mi? Czy wina tylko w nas samych tkwi? Czy jest coś co pomaga? Dwóch lat nie da się tak łatwo wymazać. Każdy chciałby wiedzieć, że będzie dobrze, Wyprzedzić czas, z góry na to spojrzeć. Dzisiaj myśli mam różne, Ale nie wiem, Naprawdę nie wiem, co będzie później. REF.: Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie Wypełniają mój cały świat. Tyle wspomnień o Tobie chodzi po mojej głowie, Jakby nagle miał się skończyć nasz świat.
Autor tekstu: Verba
Data dodania: 2011-02-22
Ostatnia edycja: Zołzusia

Tłumaczenie piosenki

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Skomentuj tekst

Verba: Tyle wspomnień o Tobie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba tyle wspomnien o tobie
 • dzien wspomnietekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle wspomnień o Tobie - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle wspomnień o Tobie - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.