Verba: Tylko mnie kochaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 331 Tłumaczenia: 8 Wideo: 235

Tekst piosenki

Verba: Tylko mnie kochaj

Ref. Kochaj mnie, wtedy będe kochał Ciebie. Nie zmieniaj się, wtedy ja się nie zmienie. Proszę wróć bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie... / x3 Nieudane popołudnie, ta fatalna sobota. Nie wypowiedziane myśli, urwana rozmowa. Urwane zdanie, z niedosłyszanym "kocham". Zamknełaś drzwi. I tak łatwo się nie poddam. Popełniłem błąd w momencie zapomnienia. Gdybym tylko mógł chciałbym wszystko pozmieniać. Uwierz mi, chce być przy Tobie zawsze. Być twoim światłem, kiedy dzisiejsze słońce zajdzie. Powrócić do dni, które w sercu blaskiem biją, namiętności twoich oczu kiedy żyliśmy chwilą. Pozwól raz jeszcze zrozumieć twoje marzenia. Pozwól mi by słowo "kocham" nabrało znaczenia. Pozwól. Wybacz mi, a wtedy ja. [ja]. Przypomne światu Nas, zatrzymam w miejscu czas. Dla Ciebie. Jeśli tylko szansę mi dasz. Ref. Kochaj mnie, wtedy będe kochał Ciebie. Nie zmieniaj się, wtedy ja się nie zmienie. Proszę wróć bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie... / x3 Kochaj mnie tak jak kiedyś kochałaś. Jak to co złe nie znaczyło dla Nas. Jakby nic się nie stało. Chwilowa mgła. Tak jak zły film, zapalają światła. Chce być taki, jaka byłaś dla mnie. Odbuduje to co wykradłem z twoich marzeń. Nie znam słów, co pozwolą Ci wybaczyć, ale posłuchaj tych którymi pragnę tłumaczyć. Uwierz w to, że chce by było dobrze. Gdzieś upadłem, proszę pomóż mi się podnieść. Pozwól dotrzeć mi znów do twego serca. Uwierze w to że miłość wszystko zwycięża. Te kilka chwil, które poświęcisz dla mnie, słuchając łez na automatycznej sekretarce. Dlaczego się zmieniłaś ? Nie odwracaj się. Zobacz jestem tutaj i kocham Cię. Ref. Kochaj mnie, wtedy będe kochał Ciebie. Nie zmieniaj się, wtedy ja się nie zmienie. Proszę wróć bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie... / x3
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Tylko mnie kochaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Tylko mnie kochaj

Skomentuj tekst

Verba: Tylko mnie kochaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tylko mnie kochaj piosenka
 • tekst tylko mnie kochaj
 • tylko mnie kochaj tekst
 • verba tylko mnie kochaj
 • tekst piosenki tylko mnie kochaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko mnie kochaj - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko mnie kochaj - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.