Verba: Tylko mnie kochaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 295 Tłumaczenia: 6 Wideo: 199

Tekst piosenki

Verba: Tylko mnie kochaj

Ref. Kochaj mnie, wtedy będe kochał Ciebie. Nie zmieniaj się, wtedy ja się nie zmienie. Proszę wróć bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie... / x3 Nieudane popołudnie, ta fatalna sobota. Nie wypowiedziane myśli, urwana rozmowa. Urwane zdanie, z niedosłyszanym "kocham". Zamknełaś drzwi. I tak łatwo się nie poddam. Popełniłem błąd w momencie zapomnienia. Gdybym tylko mógł chciałbym wszystko pozmieniać. Uwierz mi, chce być przy Tobie zawsze. Być twoim światłem, kiedy dzisiejsze słońce zajdzie. Powrócić do dni, które w sercu blaskiem biją, namiętności twoich oczu kiedy żyliśmy chwilą. Pozwól raz jeszcze zrozumieć twoje marzenia. Pozwól mi by słowo "kocham" nabrało znaczenia. Pozwól. Wybacz mi, a wtedy ja. [ja]. Przypomne światu Nas, zatrzymam w miejscu czas. Dla Ciebie. Jeśli tylko szansę mi dasz. Ref. Kochaj mnie, wtedy będe kochał Ciebie. Nie zmieniaj się, wtedy ja się nie zmienie. Proszę wróć bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie... / x3 Kochaj mnie tak jak kiedyś kochałaś. Jak to co złe nie znaczyło dla Nas. Jakby nic się nie stało. Chwilowa mgła. Tak jak zły film, zapalają światła. Chce być taki, jaka byłaś dla mnie. Odbuduje to co wykradłem z twoich marzeń. Nie znam słów, co pozwolą Ci wybaczyć, ale posłuchaj tych którymi pragnę tłumaczyć. Uwierz w to, że chce by było dobrze. Gdzieś upadłem, proszę pomóż mi się podnieść. Pozwól dotrzeć mi znów do twego serca. Uwierze w to że miłość wszystko zwycięża. Te kilka chwil, które poświęcisz dla mnie, słuchając łez na automatycznej sekretarce. Dlaczego się zmieniłaś ? Nie odwracaj się. Zobacz jestem tutaj i kocham Cię. Ref. Kochaj mnie, wtedy będe kochał Ciebie. Nie zmieniaj się, wtedy ja się nie zmienie. Proszę wróć bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie... / x3
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Tylko mnie kochaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Tylko mnie kochaj

Skomentuj tekst

Verba: Tylko mnie kochaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tylko mnie kochaj piosenka
 • tekst tylko mnie kochaj
 • tylko mnie kochaj tekst
 • verba tylko mnie kochaj
 • tekst piosenki tylko mnie kochaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko mnie kochaj - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko mnie kochaj - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.