Verba: Wczoraj

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 309 Tłumaczenia: 7 Wideo: 213

Tekst piosenki

Verba: Wczoraj

jesteśmy tylko ludźmi,Czasem bywa, że jesteśmy różni. każdy może popełnić błąd, ale ważne by umieć naprawić go...Czułbym się lepiej z sobą, gdybyś była tu.. wiem, niemożliwym jest cofnięcie tego błędu. nieodwracalne zdarzenie wczorajszego dnia,wybacz sam nie wiem czy to byłem ja.. bezmyślność, głupota, chwila zatracenia,miałaś racje nie słuchając mego tłumaczenia.bezpowrotnie w twych oczach straciłem twarz. wybaczałaś.. wybacz ostatni raz! rozumiem, że znów cię zawiodłem.. dziś chcesz mnie skreślić z naszych wspomnień. chcesz zapomnieć o tym wszystkim i o mnie.. i o mnie.. o kobiecie której nie mogłem się oprzeć.. co za obłęd spieprzyć tak piękny związek,proszę wróć do mnie.. wiem, w twoich oczach straciłem moją twarz, moją twarz.. wybaczałaś.. wybacz ostatni raz! Jesteśmy tylko ludźmi.. czasem bywa, że jesteśmy różni.. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem bywa, że jesteśmy różni. każdy może popełnić błąd, ale ważne by umieć naprawić go...X2Teraz sam nie mogę odnaleźć siebie.. snując się po mieście szukam ciebie.. szukam wczorajszego dnia na tych samym ulicach.. nie mogę znieść swego odbicia w wystawowych szybach.. dzwoniłem.. powiedzieli, że cię nie ma.. że wyszłaś i więcej czasu dla mnie nie masz.. pozwól mi wytłumaczyć i odzyskać dawną twarz.. wybaczałaś.. wybacz mi jeszcze raz! słuchaj dziewczyno nie obiecam ci nieba.. i nie dam też gwiazdy, bo tak pięknej nie ma jestem wariatem co chce cofnąć czas! wybaczałaś kochanie.. wybacz jeszcze raz! teraz stoję i czekam po twoim oknem.. uchyl żaluzje, bo sam tutaj moknę.. wiem, że jest ciężko widzieć moją twarz.. wybaczałaś.. wybacz ostatni raz! Jesteśmy tylko ludźmi, czasem bywa, że jesteśmy różni. każdy może popełnić błąd, ale ważne by umieć naprawić go... x3naprawić go.. naprawić go..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Wczoraj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Wczoraj

Skomentuj tekst

Verba: Wczoraj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba wczoraj
 • slowa piosenki jak moglem spiepszyc ten zwiazek
 • piosenka kochana ludźmi bo sam nie moge
 • verba wybacz tekst
 • verba wybacz prosze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wczoraj - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wczoraj - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.