Verba: Wczoraj

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 395 Tłumaczenia: 8 Wideo: 283

Tekst piosenki

Verba: Wczoraj

jesteśmy tylko ludźmi,Czasem bywa, że jesteśmy różni. każdy może popełnić błąd, ale ważne by umieć naprawić go...Czułbym się lepiej z sobą, gdybyś była tu.. wiem, niemożliwym jest cofnięcie tego błędu. nieodwracalne zdarzenie wczorajszego dnia,wybacz sam nie wiem czy to byłem ja.. bezmyślność, głupota, chwila zatracenia,miałaś racje nie słuchając mego tłumaczenia.bezpowrotnie w twych oczach straciłem twarz. wybaczałaś.. wybacz ostatni raz! rozumiem, że znów cię zawiodłem.. dziś chcesz mnie skreślić z naszych wspomnień. chcesz zapomnieć o tym wszystkim i o mnie.. i o mnie.. o kobiecie której nie mogłem się oprzeć.. co za obłęd spieprzyć tak piękny związek,proszę wróć do mnie.. wiem, w twoich oczach straciłem moją twarz, moją twarz.. wybaczałaś.. wybacz ostatni raz! Jesteśmy tylko ludźmi.. czasem bywa, że jesteśmy różni.. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem bywa, że jesteśmy różni. każdy może popełnić błąd, ale ważne by umieć naprawić go...X2Teraz sam nie mogę odnaleźć siebie.. snując się po mieście szukam ciebie.. szukam wczorajszego dnia na tych samym ulicach.. nie mogę znieść swego odbicia w wystawowych szybach.. dzwoniłem.. powiedzieli, że cię nie ma.. że wyszłaś i więcej czasu dla mnie nie masz.. pozwól mi wytłumaczyć i odzyskać dawną twarz.. wybaczałaś.. wybacz mi jeszcze raz! słuchaj dziewczyno nie obiecam ci nieba.. i nie dam też gwiazdy, bo tak pięknej nie ma jestem wariatem co chce cofnąć czas! wybaczałaś kochanie.. wybacz jeszcze raz! teraz stoję i czekam po twoim oknem.. uchyl żaluzje, bo sam tutaj moknę.. wiem, że jest ciężko widzieć moją twarz.. wybaczałaś.. wybacz ostatni raz! Jesteśmy tylko ludźmi, czasem bywa, że jesteśmy różni. każdy może popełnić błąd, ale ważne by umieć naprawić go... x3naprawić go.. naprawić go..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Wczoraj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Wczoraj

Skomentuj tekst

Verba: Wczoraj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • verba wczoraj
  • slowa piosenki jak moglem spiepszyc ten zwiazek
  • piosenka kochana ludźmi bo sam nie moge
  • verba wybacz tekst
  • verba wybacz prosze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wczoraj - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wczoraj - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.