Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Tekst piosenki

Włochaty

Teksty: 137 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4
Profil artysty

Tekst piosenki

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Stoję tu, patrzycie na mnie, za każdym razem staram się powiedzieć coś ważnego dla siebie, dla świata, może dla nikogo, lecz nie proś mnie, bym się zamknął. Mówię co mnie boli, nie zaciskam zębów, może to i nic nie zmieni, ale mam to gdzieś. Nie miej do mnie pretensji, że nie mogę milczeć. Kiedy widzę co się wyrabia na tej Ziemi. Oddychaj! Żyjesz! Powiedział mędrzec. Pędząc bez tchu przed siebie stopami odciskamy na ziemi smutek i niepokój. Zmieniamy Ziemię w miejsce nie nadające się do życia. Dość już krzywd wyrządziliśmy Ziemi, przyszedł czas, żeby o nią zadbać. społeczeństwa zamożne i społeczeństwa ubogie, dobrobyt jednego jest wynikiem nędzy drugiego, wszyscy maczamy palce w plugastwie świata tego. Jak wnieść pokój w społeczeństwo przyuczone do poszukiwania zysków? Jak sprawić, by nasz uśmiech był źródłem radości a nie dyplomatycznym wybiegiem? Może powinniśmy przestać myśleć o przeszłości i przyszłości, przecież wiemy, że życie można spotkać tylko w chwili obecnej. Przyszłość nie jest nam do niczego potrzebna - powiedział mędrzec. W chwili obecnej mamy wszystko, czego nam potrzeba. Szczęśliwe dzieciństwo i spokojna starość, krótka młodość i kryzys wieku średniego, w chwili obecnej mamy wszystko, czego nam potrzeba. Jestem twoim bratem, jesteś moją siostrą, wszyscy stanowimy ludzkość. Jesteś moim bratem, jestem twoją siostrą i mamy jedno wspólne życie. Ten kto widzi, musi działać, jaki byłby w przeciwnym razie pożytek z widzenia. Ubóstwo i ucisk prowadzą do wojen, nie istnieje droga prowadząca do pokoju, pokój jest drogą, pokój jest drogą, pokój jest drogą. Jestem na ścieżce wyzwolenia od gniewu i nienawiści, od chciwości i pychy, przy odrobinie determinacji wierzę, że potrafię tego dopiąć. Jestem na ścieżce wyzwolenia od gniewu i nienawiści, od chciwości i pychy, przy odrobinie determinacji wierzę, że potrafię tego dopiąć. Jestem twoim bratem, jesteś moją siostrą, wszyscy stanowimy ludzkość. Jesteś moim bratem, jesteś moją siostrą i mamy jedno wspólne życie. Każdy krok niesie pokój, czy wspólnie odbędziemy naszą podróż?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Skomentuj tekst

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kazdy krok niesie pokoj teekst
 • wlochaty pokoj tekst
 • kazdy krok niesie pokoj
 • wlochaty każdy krok niesie pokój chwyty
 • pokój na świecie kroki do niego

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Każdy krok niesie pokój - Włochaty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Każdy krok niesie pokój - Włochaty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Włochaty.