Włochaty - Każdy krok niesie pokój tekst piosenki - Teksciory.pl

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Tekst piosenki

Włochaty

Teksty: 126 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Stoję tu, patrzycie na mnie, za każdym razem staram się powiedzieć coś ważnego dla siebie, dla świata, może dla nikogo, lecz nie proś mnie, bym się zamknął. Mówię co mnie boli, nie zaciskam zębów, może to i nic nie zmieni, ale mam to gdzieś. Nie miej do mnie pretensji, że nie mogę milczeć. Kiedy widzę co się wyrabia na tej Ziemi. Oddychaj! Żyjesz! Powiedział mędrzec. Pędząc bez tchu przed siebie stopami odciskamy na ziemi smutek i niepokój. Zmieniamy Ziemię w miejsce nie nadające się do życia. Dość już krzywd wyrządziliśmy Ziemi, przyszedł czas, żeby o nią zadbać. społeczeństwa zamożne i społeczeństwa ubogie, dobrobyt jednego jest wynikiem nędzy drugiego, wszyscy maczamy palce w plugastwie świata tego. Jak wnieść pokój w społeczeństwo przyuczone do poszukiwania zysków? Jak sprawić, by nasz uśmiech był źródłem radości a nie dyplomatycznym wybiegiem? Może powinniśmy przestać myśleć o przeszłości i przyszłości, przecież wiemy, że życie można spotkać tylko w chwili obecnej. Przyszłość nie jest nam do niczego potrzebna - powiedział mędrzec. W chwili obecnej mamy wszystko, czego nam potrzeba. Szczęśliwe dzieciństwo i spokojna starość, krótka młodość i kryzys wieku średniego, w chwili obecnej mamy wszystko, czego nam potrzeba. Jestem twoim bratem, jesteś moją siostrą, wszyscy stanowimy ludzkość. Jesteś moim bratem, jestem twoją siostrą i mamy jedno wspólne życie. Ten kto widzi, musi działać, jaki byłby w przeciwnym razie pożytek z widzenia. Ubóstwo i ucisk prowadzą do wojen, nie istnieje droga prowadząca do pokoju, pokój jest drogą, pokój jest drogą, pokój jest drogą. Jestem na ścieżce wyzwolenia od gniewu i nienawiści, od chciwości i pychy, przy odrobinie determinacji wierzę, że potrafię tego dopiąć. Jestem na ścieżce wyzwolenia od gniewu i nienawiści, od chciwości i pychy, przy odrobinie determinacji wierzę, że potrafię tego dopiąć. Jestem twoim bratem, jesteś moją siostrą, wszyscy stanowimy ludzkość. Jesteś moim bratem, jesteś moją siostrą i mamy jedno wspólne życie. Każdy krok niesie pokój, czy wspólnie odbędziemy naszą podróż?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

 

Skomentuj tekst

Włochaty: Każdy krok niesie pokój

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kazdy krok niesie pokoj teekst
 • wlochaty pokoj tekst
 • kazdy krok niesie pokoj
 • wlochaty każdy krok niesie pokój chwyty
 • pokój na świecie kroki do niego

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Każdy krok niesie pokój - Włochaty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Każdy krok niesie pokój - Włochaty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Włochaty.