Żabson: Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek)

Tekst piosenki

Brak wideo

Żabson

Teksty: 57 Tłumaczenia: 2 Wideo: 55

Tekst piosenki

Żabson: Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek)

Utwór "Muzyczne towarzystwo", nagrany na bicie Lanka, pochodzi z projektu Empire Music Studio - wytwórnia, która powstała - jak piszą o niej sami założyciele - "po to, by stać się pomostem pomiędzy rozmaitymi gatunkami muzycznymi i odległymi środowiskami, reprezentowanymi przez artystów z różnych części świata. Stare łączy się tu z nowym, a mainstream z podziemiem".

Działalność projektu "Empire Force One" inauguruje prezentacja utworów, które znajdą się na składance, za którą odpowiada Matheo - uznawany przez wielu za najlepszego i najbardziej uniwersalnego producenta w polskim hip-hopie. Matheo trzyma pieczę nad artystyczną stronę całego przedsięwzięcia, odpowiada tez za wyprodukowanie większości singli, dlatego też ową składankę nazwać można de facto jego płytą "półproducencką". Do udziału w projekcie zaproszono gwiazdy polskiej sceny, legendy światowego rapu i najciekawszych artystów z kierunków tak różnych, jak USA, Słowacja, Portugalia, czy Wielka Brytania.

Data premiery utworu "Muzyczne towarzystwo" oraz obrazującego go klipu została wyznaczona na niedzielę, 17 kwietnia 2016 roku.

Autor tekstu: Żabson

Tłumaczenie piosenki

Żabson: Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
75 %
25 %

Inne teksty wykonawcy

Żabson: Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek)

Skomentuj tekst

Żabson: Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zabson muzyczne towarzystwo tekst
 • zabson muzyczne towarzystwo
 • żabson muzyczne towarzystwo tekst
 • muzyczne towarzystwo zabson
 • muzyczne towarzystwo tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek) - Żabson, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Muzyczne towarzystwo (prod. Lanek) - Żabson. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Żabson.