Abradab: Jedziemy po zio

Tekst piosenki

Brak wideo

Abradab

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Abradab: Jedziemy po zio

Jedziemy po zioło enikace mobilem, O już na miejscu będziemy za chwilę, Ale diler ucieka, gonimy za debilem, Ten ziomek po prostu wie co jest grane, Jak go dorwiemy będzie miał prze***ane, Jednym słowem zabierzemy mu tofanę. Ten pędzi jak Hołowczyc, prawie 140, Wąskimi uliczkami, ludziom w głowach się nie mieści, Za czym oni tak pędzą, za czym oni tak gnają, Ktoś wydziera japę, że jedziemy za tofaną! I już wszyscy zrozumieli, że to enikace, A to ci co za stuff nigdy nie płacą, A diler już zwątpił, zabrakło mu wachy, Ziomale się śmieją, że narobił w nachy, Wracamy na dzielnię z całkiem niezłym łupem, Lecz jesteśmy gonieni jakimś policyjnym szuchem, I znowu gaz do dechy, 140 na liczniku, Tego dnia mieliśmy jeszcze przygód bez liku! Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy! Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy! Bo ja tam nie lubię, kiedy zioło się spóźnia, Każda godzina bez zioła jest próżna, Lecz jeśli trzeba już po nie pojechać, Nikt się nie leni, bo nie ma na co czekać! Bo kiedy wszyscy razem jedziemy po zioło, Jest całkiem pozytywnie i jest całkiem wesoło, Wokół widzę, że ludzie też się cieszą, Kogoś zastrzelą, kogoś powieszą. Jedziemy po zioło, jest zaj****cie , Fallooo mmee, każdy do przodu ciśnie, Wszystko jak zawsze jest dobrze ustawione, Zioło!!- Czeka człowiek tuż przed domem, Wszyscy wiemy, że chwilę trzeba postać, Każdy daje flotę by się z nią rozstać, ciśniemy szczęśliwi, już z ziołem w kieszeni, Zaraz będziemy jarać nic tego nie zmieni, Siadam na lokacji na miejscówce ulicznej, Czuć zioło w powietrzu jest całkiem sympatycznie, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy po zioło, Jedziemy! Ziomki, ziomki po zioło zapi****lamy Diler bierze kasę nigdy niedaje plamy Teren dobrze znany, frajerów wylookamy Wpi***ol zapewniamy,twarde zasady mamy Lecz fura już gotowa, wsiadam do kurybicza Jadę ku*wa z ziomkami, obok fajna picza Jaramy skręty......wozie, alufele Bo jadę do....,przynieście to ziele Zapas się już skończył a ku*wa jarać muszę Jak nie zapalę, do ku*wy się uduszę Oddałem zioło duszy, czaszka spoko koleszka Piegieer enikace elo peeska Ze mną cała reszta perelki ściąga.... Mówi do mnie...z helu czaszka Jaka to piękna chwila,jak zawsze jest wesoło Razem z ziomkami zap****alam po zioło Wracamy z tofaną, Wracamy z tofaną, Wracamy z tofaną, Uuwwaalliimmyy się, Wracamy z tofaną, Wracamy z tofaną, Wracamy z tofaną, Strejtyjamy się [Mamo, jedziemy po zioło]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abradab: Jedziemy po zio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abradab: Jedziemy po zio

Skomentuj tekst

Abradab: Jedziemy po zio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • abradab ziomki
 • wypalimy zioło piisenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedziemy po zio - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedziemy po zio - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.