Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 78 Tłumaczenia: 1 Wideo: 13

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Szukałam sensu życia I myślałam sobie, że Już wszystko mam Już wszystko wiem Ale to nie było życie Myślałam, że przeżywam je A mnie nie było tam Nie urodziłam się Szukałam w życiu szczęścia I myślałam, że to znaczy Być pijanym we mgle Głowę w chmurach mieć Ale to nie było szczęście Tylko skacowany sen I chyba w końcu wiem... Ref: Już wiem, że nic nie wiem Już wiem, że nic nie wiem Kochałam w życiu ludzi I dawałam wszystko im, By też kochali mnie By też cieszyli się Ale nie umiałam mówić o tym, Że bardzo boję się Gdy pojmą że Ja sama nie kocham się I taka głupio mądra Chciałam dalej w życie brnąć Lecz zatrzymałam się, Opamiętałam się Nie napinam mięśni już Bo wiem, że maskę trzeba zdjąć I naprawdę żyć I nie wiedzieć nic... Ref: Już wiem, że nic nie wiem Już wiem, że nic nie wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki chylinskiej dalej dalej

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Juz wiem, - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Juz wiem, - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.