Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 87 Tłumaczenia: 1 Wideo: 24

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Szukałam sensu życia I myślałam sobie, że Już wszystko mam Już wszystko wiem Ale to nie było życie Myślałam, że przeżywam je A mnie nie było tam Nie urodziłam się Szukałam w życiu szczęścia I myślałam, że to znaczy Być pijanym we mgle Głowę w chmurach mieć Ale to nie było szczęście Tylko skacowany sen I chyba w końcu wiem... Ref: Już wiem, że nic nie wiem Już wiem, że nic nie wiem Kochałam w życiu ludzi I dawałam wszystko im, By też kochali mnie By też cieszyli się Ale nie umiałam mówić o tym, Że bardzo boję się Gdy pojmą że Ja sama nie kocham się I taka głupio mądra Chciałam dalej w życie brnąć Lecz zatrzymałam się, Opamiętałam się Nie napinam mięśni już Bo wiem, że maskę trzeba zdjąć I naprawdę żyć I nie wiedzieć nic... Ref: Już wiem, że nic nie wiem Już wiem, że nic nie wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Juz wiem,

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki chylinskiej dalej dalej

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Juz wiem, - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Juz wiem, - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.