Andrzej Piaseczny: Noc za

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Piaseczny

Teksty: 224 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Andrzej Piaseczny: Noc za

Teraz rodzi się jakiś plan, Tuz przed wieczorem znów zaczyna się ten stan Praca tak, pracować trzeba a Gdy słońce zajdzie to spotkamy się i tak Więc jeśli mieszkasz za ścianą, to nie krzycz tylko, Ciszej tam O tak, to nie krzycz tylko, ciszej tam Ciszej tam, o tak to nie krzycz tylko, ciszej tam Rano budzisz się i to już fart Dziś jest sobota, więc nie musisz ławki grzać Szkoła tak, bo trzeba Nobla znać I tak wieczorem będziesz przecież tam gdzie ja Więc jeśli mieszkasz za ścianą, to nie krzycz tylko, ciszej tam O tak, to nie krzycz tylko, ciszej tam Ciszej tam, o tak to nie krzycz tylko, ciszej tam
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Piaseczny: Noc za

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Piaseczny: Noc za

Skomentuj tekst

Andrzej Piaseczny: Noc za

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dziś jest sobota Więc nie musisz ławki grzac Więc Jeśli mieszkasz za ścianą

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc za - Andrzej Piaseczny, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc za - Andrzej Piaseczny. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Piaseczny.