Andrzej Piaseczny: Noc za

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Piaseczny

Teksty: 228 Tłumaczenia: 0 Wideo: 33

Tekst piosenki

Andrzej Piaseczny: Noc za

Teraz rodzi się jakiś plan, Tuz przed wieczorem znów zaczyna się ten stan Praca tak, pracować trzeba a Gdy słońce zajdzie to spotkamy się i tak Więc jeśli mieszkasz za ścianą, to nie krzycz tylko, Ciszej tam O tak, to nie krzycz tylko, ciszej tam Ciszej tam, o tak to nie krzycz tylko, ciszej tam Rano budzisz się i to już fart Dziś jest sobota, więc nie musisz ławki grzać Szkoła tak, bo trzeba Nobla znać I tak wieczorem będziesz przecież tam gdzie ja Więc jeśli mieszkasz za ścianą, to nie krzycz tylko, ciszej tam O tak, to nie krzycz tylko, ciszej tam Ciszej tam, o tak to nie krzycz tylko, ciszej tam
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Piaseczny: Noc za

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Piaseczny: Noc za

Skomentuj tekst

Andrzej Piaseczny: Noc za

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dziś jest sobota Więc nie musisz ławki grzac Więc Jeśli mieszkasz za ścianą

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc za - Andrzej Piaseczny, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc za - Andrzej Piaseczny. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Piaseczny.