Anna Gjebrea: Stand By You (Eurovision Junior 2021)

Tekst piosenki

Anna Gjebrea

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Anna Gjebrea: Stand By You (Eurovision Junior 2021)

Do të jem me ty dhe jo nuk do të lë në balt
Vetëm më kërko dhe un’ aty do jem për pak
Ty të vetmuar s’dua të t’shoh
Jam këtu e ti më beso
Nëse fryma do të mbahet ti duro dhe pak
Do të jem në krah dhe prap’ ne do ja dalim bashk
Të trishtuar nuk dua të t’shoh
Më ke mike më beso
Jo mos ki frik kudo ti je
Asgjë nuk do na ndali ne
Nëse zemrën ta lëndojn’
Aty do jem të premtoj
Me vete do më kesh
Je me mua ti vetem qesh
Sa her’ do m’kërkosh
Aty do jem të premtoj
Une aty do jem, jem, do të jem,
Une aty do jem, prane teje
Une aty do jem, jem, do të jem,
Premtoj un’ se aty do jem
When the clouds are rolling in
I’ll be the light that shines
You know I’m never far away
Always by your side
Any time you can call my name
I’ll show up for ya’ any day
You and I we got nothing but history
Side to side nothing better than you and me
We are one and we’re standing together
Light it up, yeah, we got forever
Jo mos ki frik kudo ti je
Asgje nuk do na ndali ne
Nese zemren ta lendojne
Aty do jem te premtoj
Me vete do me kesh
Je me mua ti vetem qesh
Sa here do m’kerkosh
Aty do jem te premtoj
Une aty do jem, jem, do te jem,
Une aty do jem, prane teje
Une aty do jem, jem, do te jem,
Premtoj un’ se aty do jem
If someone hurts your heart
And you’re feeling really low
I’ll be there to pick up the pieces
I hope you know that I’ll never let go
You know I’m gonna stand
Stand by you
I’ll never leave your side
No matter what may come your way
Call on me I’ll be here to stay
Every time you’ll know what I’ll do
I promise I’ll stand by you
Me vete do me kesh
Je me mua ti vetem qesh
Sa here do m’kerkosh
Aty do jem te premtoj
Une aty do jem, jem, do te jem,
Une aty do jem, prane teje
Une aty do jem, jem, do te jem,
Premtoj un’ se aty do jem!
Autor tekstu: Anna Gjebrea
Data dodania: 2021-12-17
Tekst dodał: legumina14

Tłumaczenie piosenki

Anna Gjebrea: Stand By You (Eurovision Junior 2021)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Gjebrea: Stand By You (Eurovision Junior 2021)

Skomentuj tekst

Anna Gjebrea: Stand By You (Eurovision Junior 2021)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • albania eurowizja junior 2021 tekst po polsku

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stand By You (Eurovision Junior 2021) - Anna Gjebrea, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stand By You (Eurovision Junior 2021) - Anna Gjebrea. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Gjebrea.