Atreyu: Remembrance Ballad

Tekst piosenki

Brak wideo

Atreyu

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 35

Tekst piosenki

Atreyu: Remembrance Ballad

Atreyu
Miscellaneous
Remembrance Ballad
These dats are closing in. The end has become apparent. We're only here for so long. Will anyone remember my name when time has washed away the dust of our ashes? When my head rests in a velvet lined casket? What's out there? What is my eternal fate? It only just recently hit me that this life is just a state. Morality is fading, like the innocence of love, I'm scared to death of what's to become of my immortal soulof this eternal flame, will you remember? Will your heart sing with pain? Who calls out my name? Who can tell me what happens when my eyes close for the last time? Does it all simply end in a blanket of darkness, what of my soul, what of my soul? All those things you couldn't say, you should have said. All those I love you's lost, weighed more like lead on your chest. What if I could take back all those misspent days? Every second of anger, I would wash my sins away.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Atreyu: Remembrance Ballad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Atreyu: Remembrance Ballad

Skomentuj tekst

Atreyu: Remembrance Ballad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Remembrance Ballad - Atreyu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Remembrance Ballad - Atreyu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Atreyu.