Boys: Wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Boys

Teksty: 232 Tłumaczenia: 0 Wideo: 65

Tekst piosenki

Boys: Wr

1Tyle przyrzekałeś mi,miałeś spełnić skryte sny,co zostało z tamtych dni cichewspomnienia, gorzkie łzy, już niezwróci mi nikt tych straconych cudnych dni,ty odeszłaś nagle w świat, pozostawiając w sercu żal.RefWróć o wróć kochany czy nie lepiej tak,ja bym ci wszystko wybaczyła, co się wybaczyćda, tak mi źle bez Ciebie czy ty o tym wiesz, a możedziś już nie pamiętasz, że bardzo kocham Cię, kocham Cię.2Czy nie czas najwyższy już, wrócić tuwśród życia burz, uspokoić życia sztorm,dać trochę słońca nowym dniom, czy nie lepiejwrócić tam gdzie byś szczęście komuś dał, trochęciepła w chłodna noc i gdzie na Ciebie czeka ktoś.RefWróć o wróć kochany czy nie lepiej tak,ja bym ci wszystko wybaczyła, co się wybaczyćda, tak mi źle bez Ciebie czy ty o tym wiesz, a możedziś już nie pamiętasz, że bardzo kocham Cię, kocham Cię.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boys: Wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boys: Wr

Skomentuj tekst

Boys: Wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wr - Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wr - Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boys.