Cliver: Wyzwanie (Twych oczu blask)

Tekst piosenki

Brak wideo

Cliver

Teksty: 81 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Cliver: Wyzwanie (Twych oczu blask)

To była dziwna noc, nie zapomnę tego nie, w tłumie ludzi ja odnalazłem Cię, i poczułam w sobie taki dziwny strach, to przez Ciebie zawalił się mój świat. Już wiedziałem że to właśnie Ty, moje serce to podpowiadało mi, tylko na Ciebie czekałem cały ten czas, magiczna siła zaczęła działać w nas. Ref..: Twych oczy blask wciąż woła, jak cichy szept, pobudza serce me, odnaleźć go w mych snach czy zdołam, bo pragnę Cię, bo pragnę Cię przy sobie mieć. W Tobie wszystko ma spełnienie, marzeń czar opętał właśnie nas, jesteś dla mnie wyzwoleniem, zatrzymamy w miejscu czas. Jesteś moim aniołem i nie będę tego kryć, tylko dla Ciebie naprawdę warto żyć, i nic już nie jest ważne gdy obok jesteś Ty, bo gdy jesteś blisko spełniają się sny najpiękniejsze od wielu długich lat, Ty pokazałaś jaki cudowny jest z Tobą świat, pełen wiary, moje serce już to zna, to wyznanie dla Ciebie śpiewam ja. Ref..: Twych oczy blask wciąż woła, jak cichy szept, pobudza serce me, odnaleźć go w mych snach czy zdołam, bo pragnę Cię, bo pragnę Cię przy sobie mieć. W Tobie wszystko ma spełnienie, marzeń czar opętał właśnie nas, jesteś dla mnie wyzwoleniem, zatrzymamy w miejscu czas. Twych oczy blask wciąż woła, odnaleźć go w mych snach czy zdołam. W Tobie wszystko ma spełnienie, jesteś dla mnie wyzwoleniem Twych oczy blask wciąż woła, jak cichy szept, pobudza serce me, odnaleźć go w mych snach czy zdołam, bo pragnę Cię, bo pragnę Cię przy sobie mieć. W Tobie wszystko ma spełnienie, marzeń czar opętał właśnie nas, jesteś dla mnie wyzwoleniem, zatrzymamy w miejscu czas.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cliver: Wyzwanie (Twych oczu blask)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cliver: Wyzwanie (Twych oczu blask)

Skomentuj tekst

Cliver: Wyzwanie (Twych oczu blask)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • cliver twych oczu blask
 • twych oczu blask tekst
 • Wyzwanie tekst
 • cliver oczu blask

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wyzwanie (Twych oczu blask) - Cliver, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wyzwanie (Twych oczu blask) - Cliver. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cliver.