Cliver: Zaufaj mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Cliver

Teksty: 81 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Cliver: Zaufaj mi

Był wiosenny ciepły dzień, dyskoteki szał. Wzrok mój stan oczarowania właśnie miał. Twe niebieskie oczy w me zagłębiały się, ja mówiłem ciągle nie. [ ooo ] Długi czas marzeniem omierzyłaś mi, poczekałaś aż ja szanse dałem ci. To uczucie dużą moc i siłę ma, bo tak bardzo długo trwa. Ref.: Zaufaj mi, ja chcę spełnić Twoje sny, w których co noc dręczę Cię, czy się zgodzą drogi dwie. W Twej pamięci ciągle trwam, teraz szanse Tobie dam, bo naprawdę kochasz mnie i ja potrzebuje Cię. x2 [ zaufaj mi ] Teraz już przy sobie mnie całego masz. Gdy spędzamy miło razem wolny czas, to nie liczy się za oknem cały świat, gdy całujesz czule tak. [ ooo ] W sercu mym wielką nadzieję ciągle mam, by Twojego szczęścia rola którą gram. Jak w tych bajkach nie kończyła nigdy się, kochać Ciebie tylko chcę. Ref.: Zaufaj mi, ja chcę spełnić Twoje sny, w których co noc dręczę Cię, czy się zgodzą drogi dwie. W Twej pamięci ciągle trwam, teraz szanse Tobie dam, bo naprawdę kochasz mnie i ja potrzebuje Cię. x2 [ zaufaj mi] [ zaufaj ] Ref.: Zaufaj mi, ja chcę spełnić Twoje sny, w których co noc dręczę Cię, czy się zgodzą drogi dwie. W Twej pamięci ciągle trwam, teraz szanse Tobie dam, bo naprawdę kochasz mnie i ja potrzebuje Cię. x2 [ zaufaj mi ] [ zaufam Ci ]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cliver: Zaufaj mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cliver: Zaufaj mi

Skomentuj tekst

Cliver: Zaufaj mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ooo zaufaj
 • cliver zaufaj + tekst
 • zaufaj mi cliver
 • cliver zaufaj mi
 • Cliver- zaufaj mi mp3 skachat

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaufaj mi - Cliver, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaufaj mi - Cliver. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cliver.