Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Ona zaraz ma tu przyjść.Mówię wam, co za dziewczyna!O niej wy możecie śnić,A ja pójdę z nią do kina.Włosy złote ma jak... jak...W oczach jej gra Czarne morze.Już mi słów po prostu brak...[Słuchaj, a resztę w jakim ma kolorze?No? No, właśnie - powiedz!]Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Filmową gwiazdę przypomina.Monikę Vitti? [- Ha, lepsza!Miss Europa? - Jak?! Ładniejsza!Ma szczęście chłopak -Nie to co my! Nie to co my!Ja też randkę tutaj mam.Mówię wam, co za dziewczyna!Tylko spokój, cicho, sza.Niech z nią żaden nie zaczyna!Nosek zgrabny ma jak... jak...Mhm... Najsłodsze w świecie usta.Głosik dźwięczny ma jak ptak.[A jak tak u niej nóżka, co? -Aaa! Ładna?]Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Królową jakąś przypomina.Madagaskaru? [ - Porównanie! - ]Czy Zanzibaru? [ - Jak to?!- Och, królu! Daruj nam ten głupi żart!- Tak! - Tak, nie gniewaj się! No, dobrze?- Dobrze! - No!]Ja też z kimś tu - dziwny traf,Mówię wam, co za dziewczyna!Nie wymagam od was braw -Ona jest naprawdę inna.Rzęsy długie ma jak... jak...Średni wzrost - taki najlepszy -I szczególnych znaków brak. Tylko tutaj mały pieprzyk.Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Ona mi kogoś przypomina. [ - Jak to? Tobie też ona coś przypomina?- A to... tobie też?- No, co to? Co to?- No nie! Niemożliwe!- Zaraz, zaraz, zaraz! Chwileczkę, chwileczkę!- Rzeczywiście coś mi tutaj nie gra. No, nie ma się co oszukiwać. Słuchaj, Benek! Jak ona ma na imię - nie Alina przypadkiem?- O! I ty ją znasz?- No, jak to:? Znam, bo się z nią na dzisiaj umówiłem!- O, ja przepraszam! Ja tu na nią od godziny czekam.- Od godziny? O! To jeszcze chyba będziesz długo czekał!- Wiecie co? Mnie się zdaje, że... że ona wystawiła nas do wiatru.- Oj! Oj!- Ojej!- Ojej!- Aa, nie ma się co martwić! Właściwie nieważne. Po co my się kłócimy? Ona mi się nie podoba w ogóle - taki nos jak kartofel ma.- Ooo!- Tak, no...- W ogóle... włosy takie jakieś farbowane, nieładne...- Farbowane...- A jaka piegowata!- Piegowata, co?- Aha!- Ojej!- I rzęsy jakieś za długie... coś mi tu w ogóle...- Hy hy hy...- Sztuczne, sto złotych komplet.]Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Pokrakę jakąś przypomina.Biletów osiem mamy do kina...Tak z dziewczynami, tak zawsze bywa.Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Co za dziewczyna![ - Eee tam!]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • co za dziewczyna tekst
 • piosenka co za dziewczyna
 • co za dziewczyna
 • co za dziewczyna biletow osiem mamy do kina
 • jaka piosenka wam przypomina o chłopaku

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co za dziewczyna - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co za dziewczyna - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.