Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Ona zaraz ma tu przyjść.Mówię wam, co za dziewczyna!O niej wy możecie śnić,A ja pójdę z nią do kina.Włosy złote ma jak... jak...W oczach jej gra Czarne morze.Już mi słów po prostu brak...[Słuchaj, a resztę w jakim ma kolorze?No? No, właśnie - powiedz!]Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Filmową gwiazdę przypomina.Monikę Vitti? [- Ha, lepsza!Miss Europa? - Jak?! Ładniejsza!Ma szczęście chłopak -Nie to co my! Nie to co my!Ja też randkę tutaj mam.Mówię wam, co za dziewczyna!Tylko spokój, cicho, sza.Niech z nią żaden nie zaczyna!Nosek zgrabny ma jak... jak...Mhm... Najsłodsze w świecie usta.Głosik dźwięczny ma jak ptak.[A jak tak u niej nóżka, co? -Aaa! Ładna?]Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Królową jakąś przypomina.Madagaskaru? [ - Porównanie! - ]Czy Zanzibaru? [ - Jak to?!- Och, królu! Daruj nam ten głupi żart!- Tak! - Tak, nie gniewaj się! No, dobrze?- Dobrze! - No!]Ja też z kimś tu - dziwny traf,Mówię wam, co za dziewczyna!Nie wymagam od was braw -Ona jest naprawdę inna.Rzęsy długie ma jak... jak...Średni wzrost - taki najlepszy -I szczególnych znaków brak. Tylko tutaj mały pieprzyk.Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Ona mi kogoś przypomina. [ - Jak to? Tobie też ona coś przypomina?- A to... tobie też?- No, co to? Co to?- No nie! Niemożliwe!- Zaraz, zaraz, zaraz! Chwileczkę, chwileczkę!- Rzeczywiście coś mi tutaj nie gra. No, nie ma się co oszukiwać. Słuchaj, Benek! Jak ona ma na imię - nie Alina przypadkiem?- O! I ty ją znasz?- No, jak to:? Znam, bo się z nią na dzisiaj umówiłem!- O, ja przepraszam! Ja tu na nią od godziny czekam.- Od godziny? O! To jeszcze chyba będziesz długo czekał!- Wiecie co? Mnie się zdaje, że... że ona wystawiła nas do wiatru.- Oj! Oj!- Ojej!- Ojej!- Aa, nie ma się co martwić! Właściwie nieważne. Po co my się kłócimy? Ona mi się nie podoba w ogóle - taki nos jak kartofel ma.- Ooo!- Tak, no...- W ogóle... włosy takie jakieś farbowane, nieładne...- Farbowane...- A jaka piegowata!- Piegowata, co?- Aha!- Ojej!- I rzęsy jakieś za długie... coś mi tu w ogóle...- Hy hy hy...- Sztuczne, sto złotych komplet.]Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Pokrakę jakąś przypomina.Biletów osiem mamy do kina...Tak z dziewczynami, tak zawsze bywa.Co za dziewczyna! Co za dziewczyna!Co za dziewczyna![ - Eee tam!]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Co za dziewczyna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • co za dziewczyna tekst
 • piosenka co za dziewczyna
 • co za dziewczyna
 • co za dziewczyna biletow osiem mamy do kina
 • jaka piosenka wam przypomina o chłopaku

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co za dziewczyna - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co za dziewczyna - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.