Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Państwo nawet nie uwierzą,Jak dziś trudno być młodzieżą,Gdy dyskusja na nasz temat groźna wre.Wypowiada się socjolog,Ciocia i psychopatolog,ZMS i ktoś z MO i z ZHP.Krzyczą chórem: "Dać im burę!Za te włosy, za te głosy, za te szatki,Za te grzywkim za zagrywki, za prywatki,Za gitary na dodatek elektryczne,Za kolana nastolatek magnetyczne!"Siła złego i dlategoPrzedwojenna młodzież bardzo nas nie lubi,Huczy basem na nas, huczy raz po raz.I w domysłach ta eks-młodzież wciąż się gubi,Co wyrośnie, co wyrośnie kiedyś z nas?A nas samych to pytanie trapi mocno,Bo nie wiemy, co też może z nas wyrosnąć,I co robić, by nauki nie szły w las,Bo strach myśleć, co wyrosnąć może z nas! dDla nas starsi - też zagadka,Więc prosimy kiedyś dziadka,By wyjaśnić tę zagadkę zechciał nam:"Powiedz dziadku, z prawdą w zgodzie,jaka też to była młodzież,ta w gatunku przedwojennym - oceń sam."Dziadek miękko machnął ręką:"Lambeth-walki, five o'clock, co dzień jazzy,i w kawiarniach, przy pół czarnej, każda z każdym,na dansingi z rekolekcji uciekaliI się w tangu bez obiekcji przytulali."Siła złego - więc dlaczegoPrzedwojenna młodzież bardzo nas nie lubi?Czemu huczy na nas basem raz po raz/I w domysłach się eks-młodzież czemu gubi,Co wyrośnie, co wyrośnie kiedyś z nas?To pytanie już nas samych martwi mocno,Bo widzimy, co - niestety! - z nich wyrosło!Więc poprawmy się co żywo, póki czas,Bo strach myśleć, co wyrosnąć może z nas!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Czerwone Gitary: "Co wyrosnie kiedys z nas"
 • czerwone gitary, co z nas wyrośnie chwyty
 • czerwone gitary co z nas wyrosnie muza
 • panstwo nawet nie uwierza
 • państwo nawet nie uwierzą jak dziś trudno być młodzieżą

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co z nas wyro - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co z nas wyro - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.