Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Państwo nawet nie uwierzą,Jak dziś trudno być młodzieżą,Gdy dyskusja na nasz temat groźna wre.Wypowiada się socjolog,Ciocia i psychopatolog,ZMS i ktoś z MO i z ZHP.Krzyczą chórem: "Dać im burę!Za te włosy, za te głosy, za te szatki,Za te grzywkim za zagrywki, za prywatki,Za gitary na dodatek elektryczne,Za kolana nastolatek magnetyczne!"Siła złego i dlategoPrzedwojenna młodzież bardzo nas nie lubi,Huczy basem na nas, huczy raz po raz.I w domysłach ta eks-młodzież wciąż się gubi,Co wyrośnie, co wyrośnie kiedyś z nas?A nas samych to pytanie trapi mocno,Bo nie wiemy, co też może z nas wyrosnąć,I co robić, by nauki nie szły w las,Bo strach myśleć, co wyrosnąć może z nas! dDla nas starsi - też zagadka,Więc prosimy kiedyś dziadka,By wyjaśnić tę zagadkę zechciał nam:"Powiedz dziadku, z prawdą w zgodzie,jaka też to była młodzież,ta w gatunku przedwojennym - oceń sam."Dziadek miękko machnął ręką:"Lambeth-walki, five o'clock, co dzień jazzy,i w kawiarniach, przy pół czarnej, każda z każdym,na dansingi z rekolekcji uciekaliI się w tangu bez obiekcji przytulali."Siła złego - więc dlaczegoPrzedwojenna młodzież bardzo nas nie lubi?Czemu huczy na nas basem raz po raz/I w domysłach się eks-młodzież czemu gubi,Co wyrośnie, co wyrośnie kiedyś z nas?To pytanie już nas samych martwi mocno,Bo widzimy, co - niestety! - z nich wyrosło!Więc poprawmy się co żywo, póki czas,Bo strach myśleć, co wyrosnąć może z nas!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Co z nas wyro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Czerwone Gitary: "Co wyrosnie kiedys z nas"
 • czerwone gitary, co z nas wyrośnie chwyty
 • czerwone gitary co z nas wyrosnie muza
 • panstwo nawet nie uwierza
 • państwo nawet nie uwierzą jak dziś trudno być młodzieżą

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co z nas wyro - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co z nas wyro - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.