Czerwone Gitary: Florentyna
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Czerwone Gitary: Florentyna
Niebo się otwiera wierzchołkami sosen,Gałęziami szarpie niecierpliwy wiatr.Słońce w piasek rzuca okruchami złota,Gubi swe promienie wśród wysokich traw.Płonie w twoich włosach wstążka czy kokarda.Zaraz nasz powita twoich oczu blask.Siedzisz i zaplatasz piękne swe warkocze.Zaraz powiesz z dumą, że już masz pięć lat.Hej! Hej! Hej! Florentyno!- Woła echo wśród drzew.Hej! Hej! Hej! Florentyno!W dali słychać twój śmiech.Hej! Hej! Hej! Florentyno!- Woła echo znad wzgórz.Hej! Hej! Hej! Florentyno!Dziś odnajdę cię znów.Patrzysz jak żeglują stada chmur po niebie.Słuchasz bajek, które opowiada las.Słońce na twym nosku nowe piegi liczy.Pewnie ich przybędzie dużo tego dnia.Słońce już w zenicie, wokół krążą osy.Leje się do szklanki morelowy sok.Wypij, Florentyno, zdrowie wszystkich dzieci.Wśród wysokich sosen stanie dla nich dom.Hej! Hej! Hej! Florentyno!- Woła echo wśród drzew.Hej! Hej! Hej! Florentyno!W dali słychać twój śmiech.Hej! Hej! Hej! Florentyno!- Woła echo znad wzgórz.Hej! Hej! Hej! Florentyno!Dziś odnajdę cię znów.
Tłumaczenie piosenki
Czerwone Gitary: Florentyna
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Czerwone Gitary: Florentyna
-
Gdy kiedy
- Czerwone Gitary
-
Gdy kto
- Czerwone Gitary
-
Gdy trudno zasn
- Czerwone Gitary
-
Ka
- Czerwone Gitary
-
Kiedy jestem sam
- Czerwone Gitary
Skomentuj tekst
Czerwone Gitary: Florentyna
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
reklamacja beefu
Oki
„Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
-
LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski)
MODELKI
„A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
-
KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops)
Wac Toja
„KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
-
Na zabój
ALIEN x MAJTIS
„Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
-
BODY TEA (prod. WIKTOR)
OLIWKA BRAZIL
„Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- czerwone gitary florentyna●
- piosenka slonko juz w zenicie●
- hej hej hej florentyno●
- piosenka hej florentyna●
- cz. gitary wypij florentyno zdrowie wszystkich dzieci●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
NTM - feat. Pezet & Onar
- Płomień 81
-
Płomień (piosenka promująca film Piernikowe serce)
- Sound'n'Grace
-
PRZEPRASZAM
- Paula Biskup
-
Plain Jane
- Malik Montana
-
KTO MA STYL
- Modelki, Vlodarski
-
Liczby
- O.S.T.R.
-
JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ
- Rów Babicze
-
before we say goodbye
- Artemas
-
Z wolnego wybiegu (prod. Chris Carson)
- Paluch / Chris Carson
-
Hazbin Hotel - Hear my hope (Polish Cover)
- The Tunes
Reklama
Tekst piosenki Florentyna - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Florentyna - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.
Komentarze: 0