Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

[-wokaliza-]Na kraniec siedmiu mórz,Na kraniec siedmiu zórzPrzypłynął raz kapitan,Z księżycem się przywitałI zapadł w sen ... i śnił ...Mija młodość jak woda,Czoło chmurzy się częściej -A tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda na szczęście!Nikt otuchy nie doda,Cienie kłębią się gęściej -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście!Coraz trudniej po schodach,Coraz puściej w kredensie -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście![-wokaliza-]Z tysiąca szarych biurZmęczony wyszedł chór.Odstawił w kąt liczydła,Wykąpał się w powidłachI zapadł w sen ... i śnił ...Mija młodość jak woda,Czoło chmurzy się częściej -A tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda na szczęście!Nikt otuchy nie doda,Cienie kłębią się gęściej -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście!Coraz trudniej po schodach,Coraz puściej w kredensie -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście![-wokaliza-]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dobra pogoda autor piosenki
 • odpowiednia pogoda na szczęście
 • czerwone gitary dobra pogoda na szczęście

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobra pogoda na szcz - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobra pogoda na szcz - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.