Czerwone Gitary - Dobra pogoda na szcz tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

[-wokaliza-]Na kraniec siedmiu mórz,Na kraniec siedmiu zórzPrzypłynął raz kapitan,Z księżycem się przywitałI zapadł w sen ... i śnił ...Mija młodość jak woda,Czoło chmurzy się częściej -A tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda na szczęście!Nikt otuchy nie doda,Cienie kłębią się gęściej -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście!Coraz trudniej po schodach,Coraz puściej w kredensie -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście![-wokaliza-]Z tysiąca szarych biurZmęczony wyszedł chór.Odstawił w kąt liczydła,Wykąpał się w powidłachI zapadł w sen ... i śnił ...Mija młodość jak woda,Czoło chmurzy się częściej -A tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda na szczęście!Nikt otuchy nie doda,Cienie kłębią się gęściej -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście!Coraz trudniej po schodach,Coraz puściej w kredensie -Aż tu nagle pogoda,Taka dobra pogoda,Odpowiednia pogoda na szczęście![-wokaliza-]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Dobra pogoda na szcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dobra pogoda autor piosenki
 • odpowiednia pogoda na szczęście
 • czerwone gitary dobra pogoda na szczęście

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobra pogoda na szcz - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobra pogoda na szcz - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.