Czerwone Gitary - Dziewczyna z moich sn tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Dziewczyna z moich sn

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Dziewczyna z moich sn

Gdy zamknę oczy - mam marzenia i sny,A w tych marzeniach jesteś właśnie Ty:Jedyna, wyśniona, którą kochać chcę,Jedyna, wyśniona - kiedy spotkam Cię?Szukam więc, szukam ideału ze snu.Znaleźć nie mogę, chociaż dziewcząt znam sto.Lecz wierzę, że znajdę taką jaką chcę:Jedyną, wyśnioną - wiem, że znajdę Cię! Gdzie jeste-ś, gdzie jesteś, gdzie jesteś? Gdzie mam szukać Cię? Daj znak! Daj znak! Może jesteś tu?Lecz mam przeczucie, że to właśnie dziśSpotkam Cię wreszcie. Tak! To jesteś Ty -Jedyna, wyśniona. Będę kochać CięNa zawsze! Na zawsze! Tak! To jesteś Ty!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Dziewczyna z moich sn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Dziewczyna z moich sn

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Dziewczyna z moich sn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki ze słowami jesteś w moich sn

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dziewczyna z moich sn - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dziewczyna z moich sn - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.